• Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Vilniaus mieste

  2014 06 11
  Projekto Nr. VP3-3.1-AM-01-V-05-032 „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Vilniaus mieste“ (toliau – projektas) tikslas – centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumo didinimas ir kokybės užtikrinimas Vilniaus miesto – Baltupių, Naujasodžio, Antakalnio, Kremplių, Šnipiškių, S.B. „Švietimas“, „Pavilnys“, „Rūta“, „Varnėnas“ gyventojams.
 • Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Vilniaus mieste

  2013 03 27
  2007-2013 m. laikotarpiu Europos Sąjungos struktūrinė parama yra Lietuvos nacionalinės politikos įgyvendinimo priemonė, todėl Sanglaudos ir struktūrinių fondų lėšos administruojamos vieningai, o finansinė parama įtraukiama į nacionalinio biudžeto planavimo procesą.
 • Šalčininkų nuotekų valyklos rekonstrukcija

  2011 02 02

  Ne veltui 2010 metai Šalčininkuose buvo vieni iš didžiausių investicijų metų šio rajono istorijoje. Savivaldybė didelį dėmesį skyrė gyvenamosios aplinkos kokybės gerinimui, rekreacinių zonų tvarkymui, dėjo pastangas kuriant gražią, saugią ir patogią aplinką miesto ir kaimo žmogui.

  Daugiau

 • Neries upės baseino investicinės programos I etapas

  2012 01 19
  Neries upės baseinas apima rytinę šalies teritorijos dalį ir sudaro apie 20 % visos šalies teritorijos. Rytinė baseino dalis yra kaimyninės Baltarusijos teritorijoje, o vakarinė dalis, kuri šiame etape yra nagrinėjama, užima 13 850 km2 plotą Lietuvos Respublikos teritorijos.
 
 • Informacija apie įvykusią vandentiekio avariją Pilaitės mikrorajone

  2015 08 21
  Informuojame Pilaitės mikrorajono gyventojus

  Daugiau

 • Kiek vandens turite suvartoti per parą?

  2015 08 13
  Karštomis dienomis sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja gerti kuo daugiau vandens. Kiekvienam žmogui reikalingas vandens kiekis yra labai individualus, jis priklauso nuo ūgio, svorio, sveikatos būklės, mitybos įpročių, fizinio aktyvumo, medžiagų apykaitos, išorinių aplinkybių ir kitų veiksnių, tačiau dažniausiai rekomenduojama per parą išgerti apie 2 litrus vandens.

  Daugiau

 • Sporto šventė 2015

  2015 06 05
  Gegužės paskutinįjį šeštadienį vyko tradicinė UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojų ir jų šeimų sporto šventė. Šiais metais pirmąją vietą pavyko iškovoti bendrovės administracijos komandai.

  Daugiau