• Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Vilniaus mieste

  2014 06 11
  Projekto Nr. VP3-3.1-AM-01-V-05-032 „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Vilniaus mieste“ (toliau – projektas) tikslas – centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumo didinimas ir kokybės užtikrinimas Vilniaus miesto – Baltupių, Naujasodžio, Antakalnio, Kremplių, Šnipiškių, S.B. „Švietimas“, „Pavilnys“, „Rūta“, „Varnėnas“ gyventojams.
 • Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Vilniaus mieste

  2013 03 27
  2007-2013 m. laikotarpiu Europos Sąjungos struktūrinė parama yra Lietuvos nacionalinės politikos įgyvendinimo priemonė, todėl Sanglaudos ir struktūrinių fondų lėšos administruojamos vieningai, o finansinė parama įtraukiama į nacionalinio biudžeto planavimo procesą.
 • Šalčininkų nuotekų valyklos rekonstrukcija

  2011 02 02

  Ne veltui 2010 metai Šalčininkuose buvo vieni iš didžiausių investicijų metų šio rajono istorijoje. Savivaldybė didelį dėmesį skyrė gyvenamosios aplinkos kokybės gerinimui, rekreacinių zonų tvarkymui, dėjo pastangas kuriant gražią, saugią ir patogią aplinką miesto ir kaimo žmogui.

  Daugiau

 • Neries upės baseino investicinės programos I etapas

  2012 01 19
  Neries upės baseinas apima rytinę šalies teritorijos dalį ir sudaro apie 20 % visos šalies teritorijos. Rytinė baseino dalis yra kaimyninės Baltarusijos teritorijoje, o vakarinė dalis, kuri šiame etape yra nagrinėjama, užima 13 850 km2 plotą Lietuvos Respublikos teritorijos.
 
 • Dėl šalto vandens tiekimo Dvarčionių rajone

  2015 04 17
  DĖL ŠALTO VANDENS TIEKIMO DVARČIONIŲ RAJONE

  UAB „Vilniaus vandenys informuoja, kad dėl magistralinių vandentiekio tinklų rekonstrukcijos, balandžio 22d. nuo 00 val. iki 6 val. ryto bus nutrauktas šalto vandens tiekimas Dvarčionių gyvenamam rajonui.

  Daugiau

 • "O ką Tu žinai apie geriamąjį vandenį?"

  2015 04 08
  Mielas Vilnieti,

  Nuo balandžio 13 d. startuoja projektas „O ką Tu žinai apie geriamąjį vandenį?“. UAB „Vilniaus vandenys“ kviečia vilniečius daugiau sužinoti apie tai, kokį vandenį jie geria.

  Daugiau

 • Laiminga tauta kovo 22-ąją švenčia Pasaulinę vandens dieną

  2015 03 20
  Geros kokybės, saugaus ir tinkamo vartojimui vandens šaltiniai Žemėje pasiskirstę netolygiai. Iš  viso Žemėje esančio vandens kiekio tik 2,5 % sudaro gėlas vanduo. Iš šių 2,5 %, tik apie 30 % vandens sudaro požeminis vanduo.  Lietuvoje gausu tokio vandens, nes gyvename drėgmės pertekliaus klimatinėje zonoje, geologinės sąlygos yra labai palankios dideliems požeminio vandens kiekiams kauptis, todėl Lietuvos gyventojai turi galimybę sunaudoti net 13 mln. m3 požeminio vandens per dieną, kurio kokybė, lyginant su paviršiniu vandeniu, yra nepalyginamai geresnė - vanduo yra saugus, prisotintas naudingų mineralinių medžiagų ir apsaugotas nuo mikrobiologinės taršos.

  Daugiau