• Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Vilniaus mieste

  Projekto Nr. VP3-3.1-AM-01-V-05-032 „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Vilniaus mieste“ (toliau – projektas) tikslas – centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumo didinimas ir kokybės užtikrinimas Vilniaus miesto – Baltupių, Naujasodžio, Antakalnio, Kremplių, Šnipiškių, S.B. „Švietimas“, „Pavilnys“, „Rūta“, „Varnėnas“ gyventojams.
 • Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Vilniaus mieste

  2007-2013 m. laikotarpiu Europos Sąjungos struktūrinė parama yra Lietuvos nacionalinės politikos įgyvendinimo priemonė, todėl Sanglaudos ir struktūrinių fondų lėšos administruojamos vieningai, o finansinė parama įtraukiama į nacionalinio biudžeto planavimo procesą.
 • Šalčininkų nuotekų valyklos rekonstrukcija

  Ne veltui 2010 metai Šalčininkuose buvo vieni iš didžiausių investicijų metų šio rajono istorijoje. Savivaldybė didelį dėmesį skyrė gyvenamosios aplinkos kokybės gerinimui, rekreacinių zonų tvarkymui, dėjo pastangas kuriant gražią, saugią ir patogią aplinką miesto ir kaimo žmogui.

  Daugiau

 • Neries upės baseino investicinės programos I etapas

  Neries upės baseinas apima rytinę šalies teritorijos dalį ir sudaro apie 20 % visos šalies teritorijos. Rytinė baseino dalis yra kaimyninės Baltarusijos teritorijoje, o vakarinė dalis, kuri šiame etape yra nagrinėjama, užima 13 850 km2 plotą Lietuvos Respublikos teritorijos.
 
 • Geresnės kokybės vanduo vilniečiams

  2014 09 17
  UAB „Vilniaus vandenys“ Bukčių vandenvietėje lankėsi Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas. Jis atvyko apžiūrėti Bukčių vandenvietę po rekonstrukcijos ir vandens gerinimo įrenginių statybos darbų.

  Daugiau

 • Informacija dėl paslaugų kainų eurais

  2014 07 31
  Dėmesio! Kadangi Lietuvoje nuo 2015 m. sausio 1 d. nacionaline valiuta taps euras, informuojame, kad VKEKK 2014-07-28 nutarimu Nr. O3-640 yra nustatytos UAB „Vilniaus vandenys“ paslaugų kainos eurais.

  Daugiau

 • Informacija apie skaitiklių keitimą

  2014 06 25
  Informuojame, kad  UAB „Vilniaus vandenys“ vadovaujantis teisės aktais planuoja pakeisti/įrengti butuose bei patalpose šalto geriamojo vandens skaitiklį (-ius).

  Daugiau