Atsiskaitymo ir rodmenų deklaravimo tvarka

Verslo klientai PVM sąskaitas faktūras turi apmokėti bankiniu pavedimu iki nurodyto termino. 

Patogiai apmokėti PVM sąskaitas faktūras galima užsisakius e. sąskaitas su automatinio apmokėjimo paslauga. Daugiau informacijos teiraukitės savo banke. 

Deklaruoti per ataskaitinį laikotarpį (mėnesį) suvartoto geriamojo (šalto) vandens kiekį būtina iki ataskaitinio mėnesio pabaigos. Skaitiklių rodmenis verslo klientai gali deklaruoti „Vilniaus vandenų“ e. savitarnos svetainėje nuo 20 iki paskutinės mėnesio dienos.

Patogu naudotis e. savitarnos svetaine ir joje deklaruoti skaitiklio rodmenis 

E. savitarnos svetainėje galite greitai ir patogiai deklaruoti skaitiklių rodmenis bei matyti 12-kos mėnesių savo sąskaitas.

Kaip prisijungti?

  • Užpildykite prisijungimo paraišką slaptažodžiui gauti. Tik teisingai užpildžius paraišką internetu turėsite galimybę ją atsispausdinti ir pasirašyti.
  • Pasirašytos ir antspaudu patvirtintos prisijungimo paraiškos skenuotą versiją siųskite el. paštu info@vv.lt arba originalą siųskite UAB „Vilniaus vandenys“ Klientų aptarnavimo tarnybai (Spaudos g. 8, 01517 Vilnius). Originalą galite taip pat pristatyti į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių.
  • Tik gavę parašais ir antspaudu patvirtintą paraišką, Jūsų nurodytu el. paštu išsiųsime prisijungimo prie savitarnos slaptažodį. Patariame saugoti prisijungimo duomenis ir prisijungus pirmą kartą, pasikeisti slaptažodį.

Pastaba! E. savitarnos svetaine gali naudotis tie klientai, kurie yra sudarę ir pateikę parašais ir antspaudais patvirtintą geriamojo vandens tiekimo ir/ar nuotekų tvarkymo paslaugų teikimo sutarties kopiją. Jei viena sutarties kopija dar nepristatyta mums, kviečiame tuo nedelsiant pasirūpinti.
 

Naudotojo gidas

Pažymos apie suvartotą geriamąjį vandenį

Dėl pažymų už suvartotą geriamąjį vandenį kviečiame kreiptis trumpuoju klientų aptarnavimo telefonu 1889 arba atvykti į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių.
PAŽYMA APIE SUVARTOTĄ GERIAMAJĮ VANDENĮ

Daugiabučių namų savininkų bendrijoms