Praktika

Mes tikime, kad vieni iš kitų galime daug išmokti!

Praktika UAB „Vilniaus vandenys“ bendrovėje, tai puiki galimybė tau pažinti organizaciją, suprasti jos veiklą, pasitikrinti, kokios veiklos, užduotys tau būtų įdomios ateityje. Tai organizacijos suteikiama galimybė įgyti pirminės darbo patirties, susipažinti su konkrečia veiklos sritimi bei lengviau įsilieti į darbo rinką.

  • Praktikantus priimame pagal dvišalę arba trišalę sutartį.
  • Praktikos programą organizuojame vasario-gegužės ir liepos-rugpjūčio laikotarpiais, tačiau praktiką pas mus gali atlikti ir kitu, tau patogiausiu, metu.
  • Praktikos programos metu praktikantai susitinka su įvairių sričių vadovais, dalyvauja grupinėse užduotyse ir veiklose. Praktika UAB „Vilniaus vandenys“ nėra apmokama, tačiau tai puiki patirtis geriau pažinti save darbinėje aplinkoje bei suprasti, kokios darbinės užduotys tau išties sekasi.

UAB „Vilniaus vandenys“ Karjeros diena / Atvirų durų dienos

Visi mes, dirbantys UAB „Vilniaus vandenys“, kažkada rinkomės savo kelią – ką studijuoti, ko mokytis ir kur dirbti, todėl suprantame, kad šis pasirinkimas tikrai nėra paprastas. Norėdami padėti, organizuojame karjeros dieną ir atvirų dujų dienas, kurios padėtų Tau lengviau pasirinkti savo kelią.

Kviečiame vienai dienai pažinti mus iš arčiau, dalyvaujant mūsų specialistų paskaitose, diskusijose.

Sek mūsų informaciją www.vv.lt/Karjera.

Klausimai ir atsakymai

Esu antrakursis (-ė), ar galiu atlikti praktiką UAB „Vilniaus vandenys“?

Taip, praktiką jau galima atlikti ne tik siunčiant universitetui, bet ir savanoriškai sudarius dvišalę sutartį tar organizacijos ir studento ne ilgesniam nei 2 mėn. laikotarpiui per metus. Dvišalė sutartis yra skirta 16-29 m. amžiaus asmenimis, norintiems atlikti neprivalomą praktiką organizacijoje.

Kokių specialybių studentų ieškote ?

Kasmet priimame apie 20 praktikantų. UAB „Vilniaus vandenys“ dirba daugiau kaip 900 įvairaus išsilavinimo darbuotojų, tad įvairiose praktikos vietose yra skirtingi reikalavimai Tavo išsilavinimui, kai kur jų visai nekeliame. Tačiau kviečiame kandidatuoti į praktiką ir apie tai kalbėtis jau atrankos pokalbių metu.

Ką praktikantas veikia praktikos metu ?

Praktikantas atlieka kasdienes užduotis, kurios gali labai skirtis priklausomai nuo padalinio, kuriame jis ar ji atlieka praktiką, dalyvauja praktikantams skirtose grupinėse užduotyse, susitinka su įvairiais profesionalais iš skirtingų padalinių. Gali skirtis užduočių pobūdis, atsakomybės lygmuo ir poreikis būti kūrybiškam. Atrankos į praktiką metu ieškome abipusio sutarimo tarp studento norų, galimybių ir to, kokią praktikos vietą galime pasiūlyti.

Kiek laiko gali trukti praktika ?

Praktikos trukmė gali būti įvairi, tačiau minimalus praktikos terminas – 2 mėnesiai, o maksimalus viename padalinyje – 4 mėnesiai.

Ką turėčiau daryti, norėdamas (-a) atlikti praktiką UAB „Vilniaus vandenys“ ?

Pirmiausiai kviečiame atsiųsti savo CV, laiške prisegant savo motyvacinį laišką ir nurodant pageidaujamą praktikos laikotarpį. Be to, prieš kandidatuojant, įsitikink, jog galėsi suderinti praktikos laiką su savo studijomis.