Atsiskaitymo ir rodmenų deklaravimo tvarka

Privatiems klientams mokėjimo pranešimus už per mėnesį suteiktas paslaugas pateikiame iki kito mėnesio 10 dienos elektroniniu paštu, o jo neturintiems – paštu.

Maloniai kviečiame padėti mums tausoti aplinką. Klientus, kurie naudojasi elektroniniu paštu, bet gauna popierinius mokėjimo pranešimus, kviečiame mums pranešti elektroninio pašto adresą, kuriuo Jūs greitai ir patogiai gausite mokėjimo pranešimą, o kartu su juo ir kitą Jums aktualią informaciją. Tam reikia tik parašyti mums el. paštu  info@vv.lt arba paskambinti tel. 1889 ir pranešti savo elektroninio pašto adresą.

Atsiskaityti už paslaugas ir deklaruoti suvartoto geriamojo (šalto) vandens kiekį galite:

 • Prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių kasose;
 • „Perlas" terminaluose;
 • „Lietuvos spaudos“ kioskuose ir „Narvesen” parduotuvėse; 
 • Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyriuose.
 • Naudojantis e. sąskaita. Galite patogiai apmokėti sąskaitą pasirinkdami e. sąskaitą su automatinio apmokėjimo paslauga. Daugiau informacijos teiraukitės savo banke.
 • Naudojantis savitarnos svetaine „Gilė“ arba „Viena sąskaita“.      
 • Per elektroninę bankininkystę skiltyje „Įmokos ir mokesčiai“ užpildę „Vilniaus vandenų“ mokėjimo ruošinį. 

  SwedbankSEBLuminor_DNBLuminor_Nordea
  Šiaulių bankas

  Medicinos bankas
  Citadele


Kaip deklaruoti vandens skaitiklio rodmenis?

Deklaruoti rodmenis rekomenduojame tik gavus  mokėjimo pranešimą. Faktinius skaitiklio rodmenis prašome deklaruoti tik sveikais skaičiais. Tai padaryti labai patogu „Vilniaus vandenų“  E. SAVITARNOS SVETAINĖJE nuo 25 iki paskutinės mėnesio dienos. Kaip naudotis e. savitarnos svetaine, rasite GIDE.

Deklaruojant rodmenis e. savitarnoje, privatiems klientams, turintiems ne tik įvadinį, bet ir poįvadinį skaitiklį, kuris naudojamas laistymui, nebereikės patiems skaičiuoti abiejų skaitiklių suvartojimo per mėnesį - tai padarys mūsų bendrovė. Klientams liks tik atsiskaityti kitą mėnesį gavus mokėjimo pranešimus.

O tiems, kurie vis tik nori patys suskaičiuoti šalto vandens suvartojimą, pateikiame paaiškinimą, kaip teisingai paskaičiuoti ir deklaruoti tiek įvadinio, tiek laistymui skirtų skaitiklių rodmenis. 

Mokėjimo pranešimo paaiškinimas individualių namų gyventojams

Pateikti informaciją apie suvartotą vandens kiekį taip pat galima per elektroninę bankininkystę, mokant už paslaugas per įmokas ir mokesčius surenkančius operatorius (pvz. „Perlo“ terminaluose, savitarnos svetainėje „Gilė“, naudojantis „Viena sąskaita“ ir kt.). 

Deklaruoti rodmenis galima ir paskambinus klientų aptarnavimo telefonu 1889. Atkreipiame dėmesį, kad būtina nurodyti kliento vardą ir pavardę, kliento kodą, adresą, kuriuo teikiamos paslaugos, ir tikslius skaitiklio rodmenis.

Kaip atsiskaityti už paslaugas per savitarnos svetainę „Gilė“?

Kaip atsiskaityti už paslaugas per savitarnos svetainę „Viena sąskaita“?

Kaip teisingai perskaityti informaciją mokėjimo pranešime?

Kiekvieną mėnesį privatiems klientams siunčiamas mokėjimo pranešimas už per mėnesį suteiktas paslaugas. Esame tikri, kad juose esanti informacija palengvina teisingai deklaruoti savo faktinį per mėnesį suvartoto geriamojo (šalto) vandens kiekį, matyti, kokiu atveju ir koks bus priskaičiuotas vidutinis mėnesio suvartojimo kiekis, iki kada reikia sumokėti mokėjimo pranešime esančią mokėtiną sumą ir kitą klientui aktualią informaciją. Jei kyla klausimų, kviečiame perskaityti pateiktą mokėjimo pranešimo paaiškinimą. 

Mokėjimo pranešimo paaiškinimas daugiabučių gyventojams

Mokėjimo pranešimo paaiškinimas individualių namų gyventojams.

Kuo patogi e. sąskaita?

Šiuo metu bendrovės „Vilniaus vandenys“ klientai e. sąskaitą su automatinio apmokėjimo paslauga gali užsisakyti visuose Lietuvos bankuose.

E. sąskaita leidžia klientams patogiai peržiūrėti ir stebėti savo mokėjimo statusą, pasikeisti automatinio e. sąskaitos apmokėjimo nustatymus.

Užsisakiusiems e. sąskaitas patogu deklaruoti skaitiklių rodmenis „Vilniaus vandenų“  E. SAVITARNOS SVETAINĖJE. Deklaruoti suvartoto geriamojo (šalto) vandens kiekį galima kiekvieną mėnesį nuo 25 iki paskutinės mėnesio dienos. Kaip naudotis e. savitarnos svetaine, rasite GIDE