Kur kreiptis?

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutarties sudarymui su fiziniais asmenimis dokumentai pateikiami į Klientų aptarnavimo skyrių, Dominikonų g. 11, Vilnius, darbo dienomis nuo 9.00 iki 18.00 val. 
Daugiau informacijos apie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutarčių sudarymą suteiksime telefonu 1889 arba spausti čia

Pageidaujant nutraukti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartį, prašome pateikti prašymą nutraukti sutartį ir nurodyti būsimą vartotoją. 

Kviesti bendrovės atstovus atvykti nurodyti požemines komunikacijas, priimti dengtus darbus ar vamzdyno hidraulinį bandymą, priimti tinklus ir vandens apskaitos mazgus naujuose objektuose darbo dienomis 7.30 val.–16.00 val. tel.: (8 5)  266 4373, 8 687  74937. 

Pasitikrinti duomenis apie anksčiau suvartotą vandens kiekį ir mokėjimus už paslaugas, atsispausdinti mokėjimo pranešimus, pateikti klausimus galima naudojantis Abonentų savitarnos portalu. Prisijunkite prie Abonentų savitarnos portalo http://portalas.vv.lt ir užpildykite prisijungimo paraišką. Užpildytą paraišką atsiųskite elektroniniu būdu ir elektroniniu paštu gausite prisijungimo slaptažodį. Fiziniai asmenys portale ras aktualią informaciją, tačiau laikinai negalės deklaruoti skaitiklių rodmenų.

Kaip nagrinėjami klientų prašymai ir skundai?
Spauskite čia.