2018-01-23

Antradienį prieš vidurdienį Vilniuje, ties Upės gatvės 5 namu (atkarpoje prie Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės) įvyko vandentiekio avarija.

„Vilniaus vandenų“ operatyvinio valdymo skyriaus darbuotojai sistemoje užfiksavo, kad vandentiekio tinkluose krinta slėgis. Į įvykio vietą buvo išsiųsta budinti brigada. Jai atvykus, vanduo jau veržėsi į gatvę. Operatyviai imtasi veiksmų lokalizuoti avariją. Sustabdžius vandens tiekimą pažeisto vamzdyno dalimi, nutekėjimas į gatvę sustabdytas.

Avarijos vietoje dirbo „Vilniaus vandenų“ avarijų likvidavimo skyriaus budinti brigada. Avarijos priežastis – išilginis vandentiekio vamzdžio trūkimas. Dėl avarijos vandentiekio sistemoje laikinai buvo sumažėjęs slėgis, dėl to kurį laiką galimas vandens drumstumas, bet vandens tiekimas klientams nesustabdytas.

Bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe eismas Upės gatvėje buvo dalinai ribojamas, vairuotojai kurį laiką buvo nukreipiami aplinkinėmis gatvėmis.

Avarijos likvidavimo darbai buvo baigti 22 val.

Trečiadienį tvarkoma pažeista kelio danga, eismas vyksta viena kelio puse. Planuojama, kad iki vakarinio piko kelio dangos atstatymo darbai bus užbaigti.