„Vilniaus vandenys” yra didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė,  tiekianti geriamąjį vandenį ir tvarkanti nuotekas 265 tūkst. klientų. Bendrovė vykdo veiklą Vilniaus miesto bei Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų rajonų savivaldybėse.

Bendrovė tiekia tik požeminį vandenį iš giluminių gręžinių, kurių gylis siekia 40–245 metrus. Per parą bendrovė patiekia apie 98 tūkst. kubinių metrų vandens ir surenka bei išvalo daugiau nei 111 tūkst. kubinių metrų nuotekų.

„Vilniaus vandenys” siekia užtikrinti finansiškai skaidrią, efektyvią veiklą ir klientų poreikius atitinkantį aptarnavimą. Bendrovė rūpinasi, kad klientams būtų patikimai tiekiamas aukščiausius kokybės standartus atitinkantis vanduo ir atliktas visus aplinkosaugos reikalavimus atitinkantis nuotekų valymas. Bendrovė savo veikloje vadovaujasi aplinkos apsaugos vadybos ir kokybės vadybos ISO 9001 ir ISO 14001 standartų reikalavimais.

Bendrovės „Vilniaus vandenys“ akcijos priklauso Vilniaus, Vilniaus rajono, Švenčionių rajono bei Šalčininkų rajono savivaldybėms.