TINKLO PLĖTROS IR ATNAUJINIMO PROJEKTAI

Foto_nr_1.jpg

Vilniaus nuotekų valyklos rekonstrukcija

Daugiau nei 3 dešimtmečius skaičiuojanti Vilniaus nuotekų valykla sulauks rekonstrukcijos. 2017 metais planuojame paskelbti valymo įrenginių projektavimo ir rekonstrukcijos rangos darbų viešąjį pirkimą. Per artimiausius kelerius metus numatyta atnaujinti nuotekų atitekėjimo į valyklą, parengtinio, pirminio ir biologinio valymo įrenginius. Įgyvendinant projektą sukurta bei atnaujinta infrastruktūra leis užtikrinti tolimesnę aplinkos apsaugą bei taršos prevenciją. 


Skaityti daugiau

Foto_nr_2_patvirtinti_projektai.jpg

Patvirtintos investicijos infrastruktūros renovavimo ir plėtros projektams iki 2020 metų

„Vilniaus vandenys“ planuoja įgyvendinti „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemos renovavimo ir plėtros Vilniaus mieste“ projektą, pagal kurį iš viso bus rekonstruota 8 971 km vandentiekio ir 13 300 km nuotekų tinklų. Planuojama nutiesti 25 151 km naujų vandentiekio ir 30 950 km nuotekų tinklų. Taip pat bus pastatyti Kalnėnų bei Naujosios Vilnios vandens ruošimo įrenginiai, aptarnausiantys daugiau nei 22 tūkst. gyventojų. 

Skaityti daugiau

Tinklo plėtra Eišiškėse

Šalčininkų ir Eišiškių gyventojai kviečiami jungtis prie naujų tinklų

Raginame Šalčininkų ir Eišiškių gyventojus prisijungti prie centralizuotai tiekiamo vandens ir nuotekų tvarkymo tinklų. Šalčininkuose nauji tinklai nutiesti Plento, Jubiliejinės, Bažnyčios, Pušų, Lauko ir Jaunystės gatvėse. Eišiškėse naujas vandentiekis paklotas Vytauto gatvėje, o nuotekų tinklas – Vytauto, Malūno, Gegužės ir Gegužės 3-osios gatvėse. Naujais ir renovuotais vamzdynais vanduo gali būti tiekiamas 100 iki šiol neprisijungusių namų ūkių, o tvarkyti nuotekas sudarytos sąlygos net 160 namų ūkių. 

 

Skaityti daugiau

building-joy-planning-plans.jpg

Šimtai vilniečių šeimų gali prisijungti prie naujų centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų

Gyventojai raginami jungtis prie naujai nutiestų tinklų: Grigiškėse, Salininkuose, Kairėnuose–Galgiuose, Pavilnyje, Santariškių–Visorių gatvių kvartaluose, Buivydiškėse, Avižienių seniūnijoje (Užubaliuose, Klevinėje, Raisteniškėse ir Bendoriuose), Naujojoje Vilnioje–Kairėnuose, Antaviliuose, Daniliškėse, Gineitiškėse, Trakų Vokėje ir Markučiuose. Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūra išplėsta ir sodų bendrijose „Šeškinė“ bei „Jurginas“. 

 

Skaityti daugiau

blueprint-pixabay.jpg

Baigėsi tinklo plėtros darbai Antakalnyje ir Baltupiuose

Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra taip pat įvykdyta Antakalnio sodų bendrijose, Šnipiškėse, sodų bendrijose „Švietimas“, „Pavilnys“, „Rūta“ ir „Varnėnas“, Kremplių gatvėje, Naujasodžio gatvėje (Paneriuose) Baltupių gyvenamajame rajone.  

Daugiau nei 300 būstų galės būti prijungti ir taip daugiau nei 750 gyventojų naudosis naujai nutiesto vandentiekio privalumais. Prie nuotekų sistemos planuojama prijungti beveik 900 namų ūkių (apie 2 tūkst. gyventojų). 


Skaityti daugiau


Įvykdyti investiciniai projektai