TINKLO PLĖTROS IR ATNAUJINIMO PROJEKTAI

Foto_nr_1.jpg

Vilniaus nuotekų valyklos rekonstrukcija

Daugiau nei 3 dešimtmečius skaičiuojančiai Vilniaus nuotekų valyklai reikalinga rekonstrukcija. Įvykdžius valymo įrenginių projektavimo ir rekonstrukcijos rangos darbų viešąjį pirkimą, numatoma atnaujinti nuotekų atitekėjimo į valyklą, parengtinio, pirminio ir biologinio valymo įrenginius. Įgyvendinant projektą sukurta bei atnaujinta infrastruktūra leis užtikrinti tolimesnę aplinkos apsaugą bei taršos prevenciją. 


Skaityti daugiau

Foto_nr_2_patvirtinti_projektai.jpg

Patvirtintos investicijos infrastruktūros renovavimo ir plėtros projektams iki 2020 metų

„Vilniaus vandenys“ įgyvendina „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemos renovavimo ir plėtros Vilniaus mieste“ projektą, pagal kurį bus rekonstruota 8 971 km vandentiekio ir 13 300 km nuotekų tinklų. Planuojama nutiesti 25 151 km naujų vandentiekio ir 30 950 km nuotekų tinklų. Taip pat bus pastatyti Kalnėnų bei Naujosios Vilnios vandens ruošimo įrenginiai.

Skaityti daugiau

pixabay4.jpg

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Švenčionių rajone

Įgyvendinus projektą bus nutiesta 1,17 km naujų vandentiekio tinklų suteikiant galimybę prisijungti 100 gyventojų ir 2,52 km naujų nuotekų tinklų suteikiant galimybę prisijungti 150 gyventojų. Iš projekto metu pastatytų naujų vandens ruošimo įrenginių kokybiškas vanduo bus tiekiamas 3000 gyventojų Švenčionių mieste. 

 

Skaityti daugiau

blueprint-pixabay.jpg

Švenčionių nuotekų valyklos rekonstrukcija

Daugiau nei prieš 40 metų pastatyti Švenčionių nuotekų valymo įrenginiai yra natūraliai nusidėvėję ir nebegali atitikti visų nuotekų valymui keliamų reikalavimų. Rekonstravus nuotekų valymo įrenginius 2468 Švenčionių  gyventojams bus užtikrintos kokybiškesnės viešai teikiamos nuotekų valymo paslaugos.               
construction-370588_1920.jpg

Įvykdyti investiciniai projektai

Nuo 2000 metų Europos Sąjungos struktūrinę paramą „Vilniaus vandenys“ investavo į projektus, kuriais  buvo siekiama užtikrinti geresnę aplinkos kokybę ir darnų vystymąsi. Pagrindiniai tikslai – užkirsti kelią gruntinio ir paviršinio vandens taršai, renovuoti ir plėsti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemas bei didinti centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumą ir sistemos efektyvumą.