Sporto šventė 2015

2015 06 05
Gegužės paskutinįjį šeštadienį vyko tradicinė UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojų ir jų šeimų sporto šventė. Šiais metais pirmąją vietą pavyko iškovoti bendrovės administracijos komandai. Šių metų sporto šventės tema – vandenruoša, todėl tarpusavyje varžėsi „Geležies“, „H2O“, „Šaltinių“, „Lašo“, „Filtrų“ ir „Aeratorių“ komandos. Savo jėgas darbuotojai išbandė 6 rungtyse: futbolo, baudų metimo, estafetės, virvės traukimo, tinklinio ir kvadrato.

Futbolą geriausiai sekėsi žaisti „H2O“ ir „Aeratorių“ komandoms. Jos futbolo rungtyje atitinkamai užėmė I ir II vietas. Treti liko „Lašo“ komandos žaidėjai įveikę „Geležies“ komandą.

Kvadrato varžybose I-oji vieta atiteko „Geležies“ komandai, antri liko „Filtrai“, o III-ąją vietą užėmė „Aeratoriai“.

Tinklinis geriausiai sekėsi „Geležies“ komandai, po atkaklios kovos finale jie įveikė „H2O“ komandą ir šioje rungtyje užėmė I-ąją vietą. III-ąją vietą nugalėję „Filtrus“ iškovojo „Šaltiniai“.

Metimo į krepšį rungtyje komandose dalyvavo po 4 vyrus ir 2 moteris. Komanda turėjo tris minutes laiko, per kurias reikėjo surinkti kuo daugiau taškų. Taikliausiai baudas mėtė „Geležies“ komandos nariai, o antri ir treti liko „Aeratoriai“ ir „Lašas“.

Estafetės rungtyje reikėjo nedideliais kibirais nešti vandenį ir per 3 minutes kuo daugiau pripildyti finiše esančią statinę. Šioje rungtyje daugiausiai vandens pripilti pavyko „Geležies“ komandai. Antri liko „Filtrai“, o III-IV vietas pasidalino „Šaltiniai“ ir „Aeratoriai“.

Virvės traukime komandoje dalyvavo po 5 moteris. Pirmosios buvo „Lašo“ komandos moterys. Su jomis varžėsi antroje vietoje likusi „Šaltinių“ komanda. III-oji vieta atiteko „Geležies“ komandai.

Susumavus visus rezultatus I-ąją vietą iškovojo „Geležies“ komanda. II-oji vieta atiteko „H2O“ komandai, o III liko „Aeratorių“ komanda.

Neliko nuskriausti ir mažieji šventės dalyviai – darbuotojų vaikai. Jie varžėsi įvairiose rungtyse bei dalyvavo linksmuose žaidimuose, bei dalyvavo edukacinėje programoje „Kas gyvena vandens lašelyje?“. Vikriausieji ir išmaniausi buvo apdovanoti prizais, visi kiti džiaugėsi atminimo dovanėlėmis.