Gyventojų dėmesiui

2015 11 24
Šią savaitę sulaukėme skambučių iš susirūpinusių gyventojų, jie teiraujasi, ar UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojai skambina telefonu ir prašo susitikti gyventojų namuose, norėdami patikrinti vandens kokybę.

Pranešame, kad UAB „Vilniaus vandenys“ nevykdo jokių vandens kokybės tikrinimo akcijų ir vandens filtrų pirkti nesiūlo. Tiekiamas geriamasis vanduo atitinka visus higienos normos reikalavimus ir jo nereikia papildomai filtruoti. Pasitaiko atvejų, kai nežinomi asmenys prisistato UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojais ir siūlo panašias paslaugas, todėl būkite atsargūs. Geriamojo vandens laboratorijos darbuotojai savavališkai po gyventojų butus ar namus nevaikšto.

Pas gyventojus UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojai atvyksta tik tuo atveju, kai gaunami skundai dėl vandens kokybės. Tuomet įmonės darbuotojai susisiekia konkrečiai su skundą pateikusiu asmeniu ir informuoja apie atvykimą. Centralizuoto vandens tiekimo įmonės atsako už vandens kokybę iki gyvenamo namo ar kitos paskirties pastato vandens apskaitos mazgo. Pastato vidaus tinklus eksploatuoja jo savininkas. Kai tiriamas skundas, mėginiai tyrimams imami ne tik pasiskundusiojo bute bet ir vandens apskaitos mazge, kad būtų galima palyginti. Jei apskaitos mazgo tyrimo rezultatas geras, vadinasi problema yra pastato vidaus tinkluose už kurių tinkamą priežiūrą atsakingas pastato savininkas.