Vandentiekio avarijoms registruoti – nemokamas „Vilniaus vandenų“ telefonas

2016 09 12
Šią savaitę pradėjo veikti nemokamas visą parą veikiantis „Vilniaus vandenų“ avarinės tarnybos numeris 8 800 10880, kuriuo bendrovės klientai galės pranešti apie vandentiekio bei nuotekų tinklų avarijas. Atskiras numeris klientams leis informaciją apie avarijas pateikti patogiau ir nemokamai, o bendrovės specialistai galės operatyviau sureaguoti ir pašalinti gedimus.

Visą kitą informaciją apie „Vilniaus vandenų“ teikiamas paslaugas, jų kainas bei galimybes susimokėti konsultantai ir toliau teikia visą parą veikiančiu trumpuoju numeriu 1889. Skambučiai šiuo numeriu yra apmokestinami pagal skambinančiojo operatoriaus nustatytus tarifus ar mokėjimo planą.

„Atsižvelgdami į klientų pasiūlymus nutarėme klientų pranešimams apie avarijas skirti atskirą nemokamą telefono liniją. Skambindami numeriu 8 800 10880 klientai galės apie paslaugų sutrikimus ar avarijas pranešti nemokamai. Tokią praktiką jau taiko daugelis kokybišku klientų aptarnavimu pasižyminčių įmonių“, – teigė „Vilniaus vandenų“ Klientų aptarnavimo tarnybos direktorė Giedrė Blazgienė.

Šiemet bendrovėje „Vilniaus vandenys“ buvo sėkmingai įgyvendinti struktūriniai pokyčiai ir imtasi priemonių, kuriomis siekiama užtikrinti geresnį klientų aptarnavimą ir reikšmingai padidinti bendrovės efektyvumą bei finansinį skaidrumą.