(1) Svetainės funkciniai slapukai – jie leidžia naršyti mūsų svetainėje ir naudotis jos
funkcijomis, pavyzdžiui, „Įdėti į krepšelį“.
(2) Svetainės analitiniai slapukai – jie leidžia mums įvertinti ir išanalizuoti, kaip
klientai naudojasi svetaine, kad galėtume pagerinti jos veikimą.
(3) Klientų parinktis įsimenantys slapukai – Jums naršant vv.lt, šie slapukai
įsimins Jūsų parinktis. Taip mes galime užtikrinti kuo sklandesnį pirkimo procesą,
labiau pritaikytą prie Jūsų poreikių.
(4) Tiksliniai arba reklaminiai slapukai – šie slapukai naudojami Jums pritaikytiems
reklaminiams skelbimams pateikti. Jie taip pat apribojareklamas, kad jas matytumėte tik
tam tikrą skaičių kartų, ir padeda įvertinti mūsų reklaminių kampanijų efektyvumą.
Gegužę „Vilniaus vandenys“ kelioms dienoms vilniečiams ir miesto svečiams atvėrė Liepkalnio vandens saugyklos ir Vilniaus nuotekų valyklos duris. Objektus aplankė daugiau nei 1,5 tūkstančio lankytojų.
Šimtametė Liepkalnio vandens saugykla
Istorikas ir senojo Vilniaus tyrinėtojas Darius Pocevičius smalsiems lankytojams pasakojo apie Vilniaus vandentiekio pradžią, kuri siejama su Liepkalnio vandens saugykla, o įmonės Vandentiekio stočių skyriaus vadovas Virgilijus Uždavinys pratęsė pasakojimą apie šių dienų vandentiekio sistemą bei vandens kokybę sostinėje. Kiekvienas lankytojas turėjo unikalią progą išbandyti, kaip saugykloje balsas nuaidi 5-6 kartus.
Įspūdingas skliautinis kupolas, dengiantis 5 metrų gylio apskritą patalpą, kurioje anksčiau buvo saugomos vandens atsargos, nepaliko abejingų. Jei negalėjote atvykti, turite progą dalyvauti virtualioje ekskursijoje. Kviečiame žiūrėti video reportažus, kuriais pasidalino lankytojai Mantas Butkus (žiūrėti reportažą) ir Donatas Kupčinskas (žiūrėti reportažą).
Atvirų durų diena vandens valykloje
Būrio smalsuolių taip pat sulaukė technologiškai ir vizualiai įspūdingas „Vilniaus vandenų“ įrenginys – Vilniaus miesto nuotekų valykla. 365 dienas per metus visą parą be sustojimo veikianti moderni valykla priima visas miesto nuotekas.
Apie tai, kas daroma su atkeliaujančiomis nuotekomis, koks valymo procesas, kad į Nerį patektų jau švarus vanduo, o kas po to daroma su liekančiu dumblu – lankytojams pasakojo bendrovės Komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.