Dėmesio Vilniaus gyventojai, vandens filtrų pardavėjai apsimetinėja UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojais

2011 02 10

Pastaruoju metu vandens filtrų pardavėjai visiškai atvirai apgaudinėja gyventojus prisistatydami UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojais, siūlosi butuose ar namuose patikrinti vandens kokybę. Kiekvienas toks „patikrinimas“ baigiasi brangių ir visiškai nereikalingų filtrų įkyriu siūlymu ar dar blogiau, kaip įvyko vasario 08 dieną Klaipėdoje, atviru užpuolimu ir vagyste.

UAB „Vilniaus vandenys“ įspėja gyventojus saugotis sukčių, o susidūrus su įtartinais asmenimis, paprašyti parodyti darbuotojo pažymėjimą, kuriame privalo būti darbuotojo nuotrauka ir įmonės antspaudas. Kilus įtarimui, kad pristatantys piliečiai nėra tuo kuo apsimeta, rekomenduojame kreiptis į policiją.

UAB „Vilniaus vandenys“ dar kartą primena, kad bendrovės darbuotojai vykdo tik šalto vandens skaitiklių patikrinimą ir šiuos darbus atlieka įgalioti inspektoriai - kontrolieriai darbo dienomis nuo 7.30 - 20.00 val. Pasitikrinti informaciją jūs visada galite darbo dienomis nuo 7:30 iki 16:00 telefonais 2664337 ir 2664336, ar parašę elektroninį laišką adresu info@vv.lt bei abonentinis@vv.lt

Norime jus užtikrinti, kad vanduo Vilniuje yra itin geros kokybės, jį drąsiai galima gerti iš čiaupo. Vandens kokybė yra nuolat tikrinama. Apie tai, kokios kokybės vanduo pasiekia jūsų namus, galite pažiūrėti www.vv.lt puslapyje.

Trumpai apie vandens filtrų pardavėjų triukus jūs galite rasti cheminių technologijų specialisto Telesforo Laucevičiaus interviu (www.ve.lt). T.Laucevičius papasakojo, jog jaunas vandens filtrų atstovas reklamavo savo prekę ir jo namuose. Pardavėjui elektrolizės būdu paveikus vandenį iš čiaupo, šis parudavo, susidrumstė ir suputojo. “Štai kokį nešvarų vandenį kasdien geriate. Tos rūdys ir nešvarumai kasdien patenka į jūsų organizmą” tarė atstovas. T.Laucevičius išklausė jo kalbos ir leidęs atlikti bandymą su vandentiekio vandeniu, paprašė elektrolize paveikti jau išvalytą filtrais vandenį. Tik į jį įmetė smiltelę druskos. Vanduo susidrumstė ir parudavo. Jaunas firmos atstovas buvo nustėręs. Kodėl vanduo parudavo? Atsakymas labia paprastas. Vandenį išvalius naujuoju filtru, jame nebelieka jokių druskų, t.y. vanduo tampa destiliuotu, nelaidžiu elektros srovei. Suprantama, kad tokiame vandenyje elektrolizės procesas nevyksta ir vanduo nekeičia savo spalvos. Įdėjus į taip išvalytą vandenį nors trupinėlį druskos, vanduo vėl tampa elektrolitu. Būtina žinoti, kad ilgą laiką geriant labai išvalytą vandenį, vietoj to, kad organizmas iš vandens gautų reikalingas jame ištirpusias mineralines medžiagas, šias medžiagas destiliuotas vanduo “ištraukia” iš organizmo. Tai gali sukelti įvairius sveikatos sutrikimus. Anot T.Laucevičiaus, vaikinas, sužinojęs, kad iki šiol jis pats nesuvokdamas apgaudinėjo žmones, taip susikrimto, kad nedelsdamas išėjo iš darbo. Kad visi tokie sąžiningi būtų.