„Vilniaus vandenys“ darbuotojai dalyvavo akcijoje „Darom2011“

2011 04 18

Švarinimosi akcija „Darom 2011“ praėjo sėkmingai. Oras geras, puikiai nusiteikę besišypsantys žmonės. Visi kartu pasitikome švaresnį pavasarį! Kaip teigia organizatoriai, akcijos metu buvo sutvarkyta daugiau kaip 3 tūkst. 500 vietų.

Nuo pat ankstaus ryto apie 50 įmonės darbuotojų lūkuriavo Baltojo tilto papėdėje, kada bus galima kibti į darbą. Su gera nuotaika ir užsidegimu talkininkai sparčiai sutvarkė visą Nėries pakrantę nuo Baltojo iki Mindaugo tilto.

„Labai džiugu, kad UAB „Vilniaus vandenys“ yra ne tik gražiausiai ir kruopščiai savo aplinka besirūpinanti įmonė Vilniaus mieste, bet ir prisidėjo savanoryste jau tradicija tampančioje akcijoje „Darom“. Buvo labai malonu susitikti su puikiai nusiteikusiais Administracinio, Ūkio, Pardavimų, Gamybos padalinių ir kai kurių skyrių kolegomis gražų saulėtą šeštadienio rytą . UAB „Vilniaus vandenys“ neabejotinai yra socialiai atsakinga įmonė savo veikla ir darbais, belieka visiems pradėti nuo savęs ir gera ugnele uždegti savo kolegas, šeimas, draugus, pažįstamus.“ Savo įspūdžiais dalijosi  UAB „Vilniaus vandenys“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimantas Šerkšnas, vienas iš akcijos dalyvių.

Akcijos metu buvo svarbu ne tik surinkti visas šiukšles, tačiau ir tinkamai jas surūšiuoti. Į atskirus maišus darbuotojai rinko metalą ir stiklą bei plastiką ir popierių, kuriuos, vėliau susisiekus su organizatoriais, perdavė tolimesniam jų apdorojimui.

Taip pat UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojai kiekvieną pavasarį tvarko Vilnelės upės vagą ir taip prisideda prie gamtos tausojimo bei miesto gražinimo.

Tikimės, kad mūsų įmonėje taps tradicija dalyvauti šiose gražiose ir prasmingose akcijose. Turėsime švarų miestą ir būsime tarpusavy artimesni. 

Ačiū visiems dalyvavusiems.