VGTU Karjeros dienose susitiko studentai ir įmonės

2012 04 04
Kovo 19 dieną konferencija ir apskritojo stalo diskusija „Investicija šiandien - konkurencingas absolventas rytoj“ prasidėjęs renginys „VGTU Karjeros dienos 2012“ sulaukė didelio studentų, akademinio ir neakademinio VGTU personalo dėmesio. Universiteto Karjeros dienų renginiuose dalyvavo ir UAB „Vilniaus vandenys“.

Renginio atidarymo konferencijoje, seminaruose ir mugėje apsilankė virš 3000 jaunų, motyvuotų universitete studijuojančių žmonių. Didelio studentų susidomėjimo sulaukė seminarai ir praktiniai užsiėmimai, kuriuos vedė įmonių vadovai, verslo konsultantai, ekonomistai ir žurnalistai.

Studentai aktyviai dalyvavo įmonių mugėje, kurioje užmegzti ryšiai - sėkminga jauno žmogaus karjeros pradžia. Kokybiška praktika, patraukli darbo vieta ir klausimai „o kokių žinių ir kompetencijų man reikia, kad būčiau patrauklus jūsų įmonei?“ bei „ką įmonė man gali pasiūlyti, jeigu aš noriu tobulėti?“ – buvo pagrindinės pokalbių ir diskusijų temos prie unikaliai apipavidalintų įmonių stendų.

Kalbinti studentai pastebėjo, kad visos šiais metais apsilankiusios įmonės siūlo atlikti praktiką, įgyti naujų kompetencijų ir patirties. Daugelio įmonių atstovų nuomone, į mugę atvyko jau žinantys ko nori studentai, keliantys ir labai specifinius, konkrečiai su specialybe ar darbo pobūdžiu susijusius klausimus.

Mugė baigėsi, liko daug užmegztų naujų kontaktų, iš kurių gims nauji mokslą ir verslą, studentą ir darbdavį suartinantys projektai.

Balandžio mėnuo yra skirtas studentų ekskursijoms į įmones, kur studentai galės pamatyti ir įvertinti įmonių veiklą ir procesus iš vidaus.