Įmonės darbuotojai dalyvavo akcijoje „Darom“

2012 04 21

Balandžio 21-ąją UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojai dalyvavo jau kasmetine tapusioje švarinimosi akcijoje „Darom 2012“. Šeštadienio rytą aplinką rinkosi tvarkyti būriai savanorių visoje Lietuvoje – nuo eilinių gyventojų iki aukščiausių valstybės vadovų.

UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojai šiemet tvarkė Čiobiškio miškelį Šeškinės mikrorajone. Su kolegomis aplinką švarinęs bendrovės generalinis direktorius Valentinas Miltienis džiaugėsi, kad šiukšlių nebuvo daug. Tai rodo, kad žmonės tampa kultūringesni, ima puoselėti tvarką ne tik savo kieme, bet ir už jo ribų.

Akcijoje taip pat dalyvavo šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė. Kartu su prezidentūros darbuotojais ji tvarkė parkelį prie Filaretų gatvės, Vilniuje. Premjeras Andrius Kubilius darbavosi Pavilnių regioniniame parke. Šalies vadovai taip pat džiaugėsi, kad šiemet šiukšlių kur kas mažiau nei pernai. Pasak akcijos savanorių daugiausia šiais metais teko rinkti smulkias šiukšles - plastikinius butelius ir cigarečių nuorūkas.

Skelbiama, kad akcijoje užsiregistravo daugiau nei 100 tūkst. dalyvių, o tvarkymui buvo skirta daugiau nei 3000 taškų. Šiais metais į akciją įsitraukė visi Lietuvos regionai: Alytus, Marijampolė, Utena, Telšiai, Tauragė, Šiauliai, Panevėžys, Klaipėda, Kaunas, ir Vilnius. Prie akcijos prisideda visos Lietuvos savivaldybės, Regioniniai Atliekų Tvarkymo centrai, Generalinė miškų urėdija, Aplinkos ministerija bei daugelis kitų.

Nuo šių metų akcija „Darom“ paskelbta tarptautine. Iš viso per 2012 m. pasaulyje daugiau nei 100 valstybių pasiryžo suorganizuoti panašią akciją.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems!