Savaitgalį bendrovės darbuotojai varžėsi tradicinėje sporto šventėje

2012 06 03

Pirmąjį birželio savaitgalį UAB „Vilniaus vandenys‟ darbuotojai rinkosi į kasmetine tapusią įmonės spartakiadą. Lietus entuziastingiausių sportininkų neišgąsdino, todėl į jau ne vieną dešimtmetį Virių vandenvietėje rengiamą šventę susirinko apie 200 dalyvių iš visos bendrovės.

Į šventę susirinkę darbuotojai varžėsi futbolo, kvadrato, estafetės, baudų mėtymo, virvės traukimo ir tinklinio rungtyse. Dėl geriausiųjų vardo spartakiadoje kovojo 6 komandos iš skirtingų bendrovės padalinių. Šių metų tema - medžiai, todėl kiekviena komanda turėjo pasivadinti metų temą atspindinčiu vardu.

Kvadrato ir tinklinio rungtyse neįveikiama buvo „Kedrų‟ komanda, baudas taikliausiai mėtė „Agava‟, „Rakštys‟ visas varžoves nesunkiai įveikė virvės traukime, o „Obelų‟ komandai geriausiai sekėsi estafetėje, kurioje reikėjo per 5 minutes nedideliu kibirėliu pripilti kuo daugiau vandens į didesnę vandens talpą.

Susumavus visus rezultatus, geriausiai šventėje sekėsi „Kedrų‟ komandai, kuriai atiteko nugalėtojų taurė. Antroji liko „Agavos‟ komanda, o trečioji vieta atiteko „Obelų‟ sportininkams.

Spartakiadoje nepamiršti liko ir mažiausieji šventės dalyviai. Vaikai dalyvavo daugybėje rungčių ir žaidimų, piešė ateities nuotekų valyklą.

Šventės pabaigoje uždegtas tradicinis laužas, prie kurio susirinkę dalyviai aptarė šventės įspūdžius ir išsiskirstė iki kitų metų.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems!

Šventės akimirkos - nuotraukų galerijoje.