Bendrovėje apdovanoti ilgamečiai darbuotojai

2012 12 18

Jau eilę metų bendrovėje gyvuoja tradicija – metų pabaigoje apdovanoti ilgiausiai bendrovėje išdirbusius darbuotojus. Šių metų gruodžio 17 d. padėkos raštai ir atminimo dovanėlės buvo įteiktos septyniolikai darbuotojų, kurie UAB „Vilniaus vandenys“ išdirbę daugiau nei 30 metų.

Bendrovės generalinis direktorius Valentinas Miltienis sveikindamas ilgamečius įmonės darbuotojus sakė, jog džiaugiasi ir didžiuojasi, kad įmonėje yra tokių lojalių ir profesionalių darbuotojų, kurie yra pats didžiausias bendrovės turtas. Visi šie daug metų bendrovei atidavę žmonės, savo nepriekaištingu darbu nenutrūkstamai prisidėjo prie įmonės funkcionavimo, puoselėjimo ir istorijos kūrimo.

Aštuoni UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojai įmonėje skaičiuoja jau 30-tus metus. Ivan Voitechovič – Vilniaus rajono skyriaus vandenvalos įrenginių operatoriumi dirba jau nuo 1982 m. Tais pačiais metais darbą bendrovėje pradėjo ir Vandentiekio avarijų likvidavimo poskyrio pamainos vadovas Jonas Nemanis ir Nuotekų laboratorijos inžinierė-chemikė Natalija Striupienė, Geriamojo vandens laboratorijos laborantė Danuta Sledzevič. Trečią dešimtmetį bendrovėje dirba ir Vilniaus rajono skyriaus šaltkalvis–remontininkas Bronislav Danilevič, Apskaitos prietaisų ir kontrolės skyriaus inspektorius–kontrolierius Ivanas Dulko, Apskaitos prietaisų ir kontrolės skyriaus inspektorė–kontrolierė Liubov Plotnikova ir II-o vandentiekio stočių skyriaus siurblinės mašinistė Jadvyga Barkovskaja. 35-erius metus įmonei atidavė Nuotekų tinklų skyriaus pamainos dispečerė Janina Bžozovskaja, Vandentiekio avarijų likvidavimo poskyrio vairuotojas Jonas Rakačiauskas, Šalčininkų rajono skyriaus vadovo pavaduotojas Stanislav Popov ir I vandentiekio stočių skyriaus siurblinės mašinistė Rozalija Volodko. 40 metų darbo stažą bendrovėje skaičiuoja Techninių sąlygų skyriaus vyresnioji techninės dokumentacijos inžinierė Galina Krupičiovič ir Nuotekų tinklų skyriaus apskaitininkė Irina Kovalevskaja. Jau 45-tus metus kasdien kolegų darbo sauga rūpinasi Darbų saugos ir sveikatos skyriaus vyresnioji darbų saugos specialistė Valentina Graibienė. O daugiausia, net 50 metų kasdien į darbą bendrovėje skuba Nuotekų tinklų skyriaus vairuotojas Vladas Galinskas. Pusę amžiaus čia dirba ir I vandentiekio stočių skyriaus šaltkalvis-remontininkas Ivan Krupskij.

Iš viso šiuo metu UAB „Vilniaus vandenys“ dirba 900 darbuotojų, iš jų – daugiau nei 80 čia dirba daugiau kaip tris dešimtmečius.