Informacija perkantiems/parduodantiems būstą

2013 04 26

Dėmesio! Pastaruoju metu padaugėjo atvejų, kai žmonės įsigiję būstą pamato, jog ankstesnieji būsto savininkai ilgą laiką nedeklaravo skaitiklių rodmenų, o už suvartotą vandenį yra susikaupusi skola. Informuojame, kad tokiu atveju vandens tiekėjas neturi jokio juridinio pagrindo skolų reikalauti iš ankstesnių savininkų, jeigu būsto pirkimo-pardavimo metu nebuvo pasirašytas tai nurodantis papildomas susitarimas.

Siekiant išvengti tokių ir panašių situacijų, prieš įsigyjant būstą pasidomėkite, ar ankstesnis būsto savininkas yra atsiskaitęs už suteiktas vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas.

Prieš įsigyjant būstą, rekomenduojame būsto pardavėjo prašyti pateikti oficialią informaciją, kad būsto savininkas nėra skolingas vandens tiekėjui (ar bendrijai) už suteiktas paslaugas. Informaciją iš vandens tiekėjo gali gauti tik būsto savininkas arba jo įgaliotas asmuo.

Įsigiję būstą iš karto informuokite vandens tiekėją apie pasikeitusį būsto savininką, pasirūpinkite, kad būtų sudaryta nauja sutartis. Rekomenduojame į namus išsikviesti vandens tiekėjo atstovą, kad būtų patikrinti vandens skaitikliai ir užfiksuoti naujausi jų rodmenys.

Daugiau informacijos suteiksime tel. (8 5) 266 44 55, el. paštu info@vv.lt, arba atvykus į bendrovės Klientų aptarnavimo centrą, Dominikonų g. 11, Vilnius.