35-ąjį kartą darbuotojai dalyvavo bendrovės sporto šventėje

2013 06 10
Birželio antrąjį šeštadienį vyko tradicinė UAB „Vilniaus vandenys“ darbuotojų ir jų šeimų sporto šventė. Šiais metais pirmąją vietą pavyko iškovoti bendrovės administracijos komandai. 

Šių metų sporto šventės tema – žuvys, todėl tarpusavyje varžėsi „Amūrų“, „Eršketų“, „Sykų“, „Šamų“, „Ungurių“ ir „Šprotų“ komandos. Savo jėgas darbuotojai išbandė 6 rungtyse: futbolo, baudų metimo, estafetės, virvės traukimo, tinklinio ir kvadrato. 

Futbolą geriausiai sekėsi žaisti „Šamų“ ir „Šprotų“ komandoms. Jos futbolo rungtyje atitinkamai užėmė I ir II vietas. Treti liko „Eršketai“ įveikę „Amūrus“.

Kvadrato varžybose I-oji vieta atiteko „Amūrams“, antri liko „Unguriai“, o III-ąją vietą užėmė „Eršketai“. „Eršketams“ geriausiai sekėsi tinklinis, po atkaklios kovos finale jie įveikė „Amūrų“ komandą ir šioje rungtyje užėmė I-ąją vietą. III-ąją vietą nugalėję „Šprotus“ iškovojo „Šamai“. 

Metimo į krepšį rungtyje komandose turėjo būti po 4 vyrus ir dvi moteris. Komanda turėjo tris minutes laiko, per kurias reikėjo surinkti kuo daugiau taškų. Taikliausiai baudas mėtė „Amūrai“, o antri ir treti liko „Eršketai“ ir „Šamai“. 

Estafetės rungtyje reikėjo nedideliais kibirais nešti vandenį ir per 3 minutes kuo daugiau pripildyti finiše esančią statinę. Šioje rungtyje daugiausiai vandens pripilti pavyko „Unguriams“. Antri liko „Amūrai“, o III-IV vietas pasidalino „Šamai“ ir „Šprotai“. 

Virvės traukime jau trečius metus iš eilės neįveikiamos buvo vyresniųjų inspektorių, „Šprotų“ komandos moterys. Su jomis intensyviai varžėsi antroje vietoje likusi „Eršketų“ komanda. III-oji vieta atiteko „Šamams“. 

Susumavus visus rezultatus I-ąją vietą iškovojo administracijos „Amūrų“ komanda. II-oji vieta atiteko apskaitos prietaisų skyriaus atstovaujamiems „Eršketams“, o III liko jungtinė nuotekų valyklos ir nuotekų tinklų komanda „Šamai“. 

Neliko nuskriausti ir mažieji šventės dalyviai – darbuotojų vaikai. Jie varžėsi įvairiose rungtyse bei dalyvavo linksmuose žaidimuose. Vikriausieji buvo apdovanoti prizais, visi kiti džiaugėsi atminimo dovanėlėmis. 

Nusistovėjusias tradicijas turinti spartakiada darbuotojus sukvietė jau 35-ąjį kartą. 

Šventės akimirkos - nuotraukų galerijoje.