Viešieji pirkimai

„Vilniaus vandenys“ yra perkančioji organizacija, pirkimus vykdanti vadovaujantis Lietuvos Respublikos Viešųjų pirkimų įstatymo ir bendrovės supaprastintų pirkimų taisyklių nustatyta tvarka.

Informacija apie bendrovės vykdomus pirkimus skelbiama Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje, „Valstybės žinios” priede „Informaciniai pranešimai” ir bendrovės interneto svetainėje, taip pat ir visa informacija apie vykdomus mažos vertės pirkimus.

„Vilniaus vandenys“ siekia skatinti konkurenciją, inovacijas bei skaidrių ir efektyvių pirkimų vykdymą mažiausiomis sąnaudomis, siekdama įsigyti labiausiai bendrovės poreikius atitinkančius prekes, paslaugas ir darbus. Todėl kviečiame tiekėjus aktyviai dalyvauti skelbiamuose pirkimuose. Skatiname tiekėjus teikti pastabas ir pasiūlymus dėl skelbiamų techninių specifikacijų. Bendrovė, gavusi pastabas ir pasiūlymus dėl paskelbto techninės specifikacijos projekto, visada atidžiai išnagrinėja ir juos įvertina.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie vykdomus viešuosius pirkimus. Kviečiame klausti ar išreikšti savo nuomonę.

Palikti atsiliepimą

Pirkimo pavadinimas 
Tam, kad galėtume Jums atsakyti pateiktą klausimą ar komentarą, prašome nurodyti savo kontaktus, kuriais galėtume susisiekti.
Vardas Pavardė
El. paštas
Kontaktinis telefonas
Jūsų komentaras * 
Saugos kodas*

Kviečiame įvertinti mūsų vykdomų viešųjų pirkimų skaidrumą.

Pirkimo pavadinimas*
Įvertinimas