Žemėlapyje pateikiama informacija, apie „Vilniaus vandenų“ veiklos teritorijose esančius vandentiekio ir nuotekų tinklus. Žemėlapį sudaro dvi pagrindinės duomenų grupės: vandentiekio ir nuotekų tinklai, pastarieji yra vaizduojami pagal tipus: savitakinis ir slėginis nuotekų tinklas.

Priartinus žemėlapį iki stambaus mastelio, žemėlapyje yra patiekiama detalesnė informacija apie vandentiekio ir nuotekų tinklus. Žemėlapyje skirtingomis spalvomis yra vaizduojami tinklų valdytojai, taškiniai vandentiekio ir nuotekų tinklų infrastruktūros objektai (hidrantai, šuliniai, kolonėlės, siurblinės ir kt.) taip pat pateikiami tinklų skersmens duomenys.

Žemėlapio viršutiniame kairiajame kampe rasite valdiklius, kurie pagerins Jūsų patirtį naudojant šį žemėlapį. Pirmasis valdiklis skirtas pasikeisti pagrindo žemėlapį, sekantis – susipažinti su žemėlapyje vaizduojamų objektų simboliais. Spustelėję valdiklį „Liniuotė“ galite pamatuoti norimą plotą, linijos ilgį ar gauti pasirinkto taško koordinates. Sekantis valdiklis leidžia pridėti norimą objektą į žemėlapį ir, galiausiai, ekrano aprėpties vaizdą galite spausdinti.

Norėdami pasitikrinti, ar iki jūsų gyvenamosios vietos yra nutiesti vandentiekio ar nuotekų tinklai, galite pasinaudoti žemėlapio viršutiniame kairiajame kampe esančia paieškos sistema. Jos laukelyje suvedus konkretų adresą, jis atsivaizduos žemėlapyje.