2022-04-12

Didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“, taikant viešai paskelbtą reitingavimo formulę, atrinko tris Vilniaus miesto bendruomenių teiktas paraiškas – SB „Berželis“, SB „Avalyninkas“ ir SB „Riešutas“ – pagal kurias bus skirtas finansavimas apgyvendintų gyvenamųjų kvartalų prijungimui prie nuotekų tinklų 2024 metais. Bendra investicijų vertė kvartalinių tinklų plėtrai siekia kiek daugiau nei 2 mln. eurų.

Bendruomenės teikti paraiškas dėl prisijungimo prie „Vilniaus vandenų” infrastruktūros buvo pakviestos šių metų sausį. Iš viso buvo sulaukta 32 paraiškų, iš kurių 28 atitiko keltus reikalavimus. 


REITINGAVIMO REZULTATŲ LENTELĖ


Su atrinktų finansuoti paraiškų teikėjų, kurie pateko į finansuojamųjų gretas, įgaliotais atstovais bendrovės darbuotojai susisieks asmeniškai.

Primename, kad iki gegužės 13 d. (imtinai) atrinkti finansuoti pareiškėjai turės sumokėti bendrą užstatą, skaičiuojant 300 eurų mokestį už atšaką vienam namų ūkiui.


Dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą ir tikimės, kad daugeliui jų jau netolimoje ateityje bus užtikrintas kokybiškas vandens tiekimas bei nuotekų šalinimas!