„Vilniaus vandenys“ yra perkantysis subjektas, pirkimus vykdantis vadovaudamasis Lietuvos Respublikos pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ar pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymo, bendrovės mažos vertės pirkimų tvarkos aprašo nustatyta tvarka bei viešųjų pirkimų tarnybos patvirtintais aprašais, metodikomis ir rekomendacijomis. Informacija apie bendrovės vykdomus pirkimus skelbiama Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje ir bendrovės interneto svetainėje, kur taip pat talpinama ir visa informacija apie vykdomus mažos vertės pirkimus.

Bendrovės „Vilniaus vandenys“ tikslas ir kryptis – skaidrių, viešų, efektyvių ir konkurencingų viešųjų pirkimų atlikimas. „Vilniaus vandenys“ siekia skatinti inovatyvių bei skaidrių ir efektyvių pirkimų vykdymą mažiausiomis sąnaudomis, siekdama įsigyti labiausiai bendrovės poreikius atitinkančias prekes, paslaugas ir darbus. Todėl kviečiame tiekėjus aktyviai dalyvauti skelbiamuose pirkimuose. Skatiname tiekėjus teikti pastabas ir pasiūlymus dėl skelbiamų rinkos konsultacijų. Bendrovė, gavusi pastabas ir pasiūlymus, visada atidžiai išnagrinėja ir juos įvertina.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie vykdomus viešuosius pirkimus. Kviečiame klausti ar išreikšti savo nuomonę.

  Pirkimo pavadinimas
  Tam, kad galėtume Jums atsakyti pateiktą klausimą ar komentarą, prašome nurodyti savo kontaktus, kuriais galėtume susisiekti.
  Vardas Pavardė
  El. paštas
  Kontaktinis telefonas
  Jūsų komentaras *
  Saugos kodas *
  captcha


  Kviečiame įvertinti mūsų vykdomų viešųjų pirkimų skaidrumą.   PIRKIMŲ TVARKA


   „Vilniaus vandenų“ generalinio direktoriaus įsakymu 2021-02-11 patvirtintas MAŽOS VERTĖS PIRKIMŲ TVARKOS APRAŠAS, galiojantis nuo 2021 m. kovo 1 dienos.

   INFORMACIJA APIE PIRKIMUS


   Papildoma informacija tiekėjams

   UAB „Vilniaus vandenys“ patvirtintos techninės specifikacijos ir kita naudinga informacija čia.

   Klientų aptarnavimo standarto dalis skirta rangovui čia.

   Rangovų saugaus darbo organizavimo ir vykdymo UAB „Vilniaus vandenys“ objektuose tvarkos aprašas čia.

   Teisės aktų sąrašas čia.

   Viešųjų pirkimų tarnybos puslapis www.vpt.lt.

   Tiekėjų dalyvavimo viešuosiuose pirkimuose ABC  čia.

   EBVPD pildymas tiekėjams video instrukcija.

   Darnieji pirkimai

   Tvari ir aplinką tausojanti veikla – viena iš bendrovės vystomų starteginių krypčių.

   Žaliojo viešojo pirkimo procesas yra analogiškas viešojo pirkimo vykdymui. Vykdant „žaliuosius“ pirkimus taikytini minimalūs arba išplėstiniai aplinkos apsaugos kriterijai, kurie nurodomi pirkimo dokumentuose.