„Vilniaus vandenys“ yra perkantysis subjektas, pirkimus vykdantis vadovaudamasis Lietuvos Respublikos pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ar pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymo ir bendrovės mažos vertės pirkimų tvarkos aprašo nustatyta tvarka. Informacija apie bendrovės vykdomus pirkimus skelbiama Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje ir bendrovės interneto svetainėje, kur taip pat talpinama ir visa informacija apie vykdomus mažos vertės pirkimus.

„Vilniaus vandenys“ siekia skatinti konkurenciją, inovacijas bei skaidrių ir efektyvių pirkimų vykdymą mažiausiomis sąnaudomis, siekdama įsigyti labiausiai bendrovės poreikius atitinkančias prekes, paslaugas ir darbus. Todėl kviečiame tiekėjus aktyviai dalyvauti skelbiamuose pirkimuose. Skatiname tiekėjus teikti pastabas ir pasiūlymus dėl skelbiamų rinkos konsultacijų. Bendrovė, gavusi pastabas ir pasiūlymus, visada atidžiai išnagrinėja ir juos įvertina.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie vykdomus viešuosius pirkimus. Kviečiame klausti ar išreikšti savo nuomonę.

  Pirkimo pavadinimas
  Tam, kad galėtume Jums atsakyti pateiktą klausimą ar komentarą, prašome nurodyti savo kontaktus, kuriais galėtume susisiekti.
  Vardas Pavardė
  El. paštas
  Kontaktinis telefonas
  Jūsų komentaras *
  Saugos kodas *
  captcha


  Kviečiame įvertinti mūsų vykdomų viešųjų pirkimų skaidrumą.   PIRKIMŲ TVARKA


   „Vilniaus vandenų“ generalinio direktoriaus įsakymu 2021-02-11 patvirtintas MAŽOS VERTĖS PIRKIMŲ TVARKOS APRAŠAS, galiojantis nuo 2021 m. kovo 1 dienos.

   INFORMACIJA APIE PIRKIMUS