„Vilniaus vandenys“ klientams tiekia tik požeminį vandenį iš giluminių gręžinių. Daugiau nei 90 proc. tiekiamo geriamojo vandens yra labai geros kokybės ir atitinka visus Lietuvoje ir Europos Sąjungoje taikomus geriamojo vandens reikalavimus. Bendrovė tiekia geriamąjį vandenį Vilniaus mieste, Šalčininkų, Švenčionių ir Vilniaus rajonuose. 


Bendrovės vandens tiekimo sistemą sudaro 34 vandenvietės, kuriose veikia 325 gręžiniai, iš jų 272 – Vilniaus mieste. Gręžinių gylis siekia 32–245 m. „Vilniaus vandenys” eksploatuoja 46 vandens rezervuarus, 104 įvairaus pajėgumo siurblines, apie 1700 km vamzdyno. Centralizuotomis šalto vandens sistemomis naudojasi 532,4 tūkst. gyventojų, iš jų Vilniaus mieste – 513,4 tūkst. gyventojų. 

Kad klientus pasiektų labai geros kokybės geriamasis vanduo, prie antro kėlimo vandentiekio siurblinių įrengiami vandens gerinimo įrenginiai, kuriuose šalinama geležis ir manganas. Iš viso tiekiamo vandens kokybei gerinti įrengta 14 geležies šalinimo įrenginių: Antavilių, A. Panerių, Eišiškių, Nemenčinės, N. Verkių, N. Vilnios, Pagirių, Pečiukų, Puškorių, Sereikiškių parko, Švenčionėlių, Tupatiškių, T. Vokės ir Virių. 


Didžiausi vandens gerinimo įrenginiai – Antaviliuose, iš kur į Vilnių tiekiama apie 41 proc. viso miestui tiekiamo geriamojo vandens ir juo aprūpinami Valakupiai, Santariškės, Baltupiai, Šeškinė, Fabijoniškės, Pašilaičiai, Justiniškės, Viršuliškės, Žirmūnai, Šnipiškės, Jeruzalė, dalis Antakalnio ir Žvėryno. Antavilių vandentiekio stotis aprūpina vandeniu apie 250 000 gyventojų. 

Diagrama