PASLAUGOS APRAŠYMAS
Kliento pageidaujamoje vietoje įrengiama mobili vandens kolonėlė-gertuvė, kuri suteikia laikiną galimybę atsigerti ir įsipilti vandens. Mobili vandens kolonėlė-gertuvė yra lengvai transportuojama, naudojama renginiuose (pvz.: maratonuose, koncertuose, šventėse ir pan.).

KADA TEIKIAMA?
Klientams (fiziniams ar juridiniams asmenims), norintiems išsinuomoti mobilią vandens kolonėlė-gertuvę renginiui ar kitoms laikinoms reikmėms. 

KAM TEIKIAMA?
Visiems fiziniams ar juridiniams asmenims, nepriklausomai, ar jie yra „Vilniaus vandenų“ klientai. Paslauga teikiama tik „Vilniaus vandenų“ licencijuojamoje zonoje*.

* VALSTYBINĖS ENERGETIKOS REGULIAVIMO TARYBOS NUTARIMAS „DĖL UAB „VILNIAUS VANDENYS“ IŠDUOTOS GERIAMOJO VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ TVARKYMO LICENCIJOS  
(Nuorodoje UAB „Vilniaus vandenys“ 24 punktas).

PASLAUGOS UŽSAKYMAS

Paslauga užsakoma per SAVITARNĄ, el. paštu info@vv.lt, telefonu 19118, atvykus į KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIŲ arba užpildžius užklausą.

Pateikiant užsakymą, klientas turi nurodyti šiuos duomenis:

 • Vardas, pavardė
 • Asmens kodas arba gimimo data
 • Įmonės kodas
 • PVM mokėtojo kodas
 • Įmonės reg. adresas
 • Objekto adresas
 • Telefono numeris
 • El. pašto adresas
 • Pageidaujamas mobilių vandens kolonėlių-gertuvių kiekis
 • Planuojama renginio/įrengimo data
 • Preliminari mobilių vandens kolonėlių-gertuvių sumontavimo / pastatymo vieta
 • Trukmė, kiek laiko įranga bus pas klientą (nuomos laikas)

PASLAUGOS EIGA
Klientui pateikus poreikį, su juo susisiekiama per 2  d. d. patikslinti užsakymą ir suderinti tolimesnius veiksmus.
Užsakymą pageidautina pateikti ne vėliau, kaip 14 dienų iki renginio ar pageidaujamos įrengimo datos.

Mobilios vandens kolonėlės-gertuvės jungiamos prie centralizuotų vandentiekio tinklų siekiant užtikrinti slėgį jose, todėl klientui pateikus užsakymą pirmiausia įvertinama ar kliento pageidaujamoje vietoje yra galimybė įrengti mobilias vandens kolonėles-gertuves. Po galimybių įvertinimo  pasirašoma įrangos nuomos sutartis ir suteikiama paslauga.

PAPILDOMA BENDRA INFORMACIJA

 • Paslauga suteikiama tik jei yra galimybė prijungti įrangą nuo esamų „Vilniaus vandenų“ slėginių tinklų.
 • Už įrangos saugumą nuomos metu atsako užsakovas.
 • Nuomos laikotarpiu įrangos švara ir higiena rūpinasi užsakovas. Jei įranga nuomojama ilgesniam nei 2 savaičių laikotarpiui, Vilniaus vandenys atlieka mobilios vandens kolonėlės-gertuvės valymą kas dvi savaites.

APMOKĖJIMAS UŽ PASLAUGĄ
Už mobilios vandens kolonėlės-gertuvės įrengimą, nuomos paslaugą ir vandenį atsiskaitoma pagal paslaugos galiojančius tarifus pagal pateiktą mokėjimo pranešimą ar PVM sąskaitą faktūrą už suteiktas paslaugas (išsiunčiama po paslaugos suteikimo kitą mėnesį iki 10 dienos).

KAINA
Galutinę kainą sudaro įrengimo mokestis, nuomos mokestis (priklauso nuo įrangos kiekio ir nuomos laikotarpio) ir mokestis už vandenį (vienai mobiliai vandens kolonėlei-gertuvei skaičiuojama 4,8 m3/mėn., nepriklausomai nuo paslaugos nuomos laiko (suvartoto geriamojo vandens kiekis m³ skaičiuojamas taikant vidutinį savivaldybėje suvartojamo geriamojo vandens kiekį patvirtintą Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) pagal Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo metodiką).

Paslauga
Įrengimo kaina**
Eur su PVM
Nuomos kaina
Eur su PVM (parai, t.y. 24 val.)

Mobilios vandens kolonėlės-gertuvės
nuoma (1 vnt.*)

300,00

35,00

* Galima užsakyti iki 8 vnt.

** Jei įranga montuojama keliose vietose skirtingais adresais, kiekvienai vietai įrengimo mokestis skaičiuojamas atskirai.

  Kviecia uzsakyti papildomas paslaugas

  Užklausa

  Vardas ir pavardė / įmonės pavadinimas
  Kontaktinis telefonas
  +370
  El. p. adresas
  Objekto adresas, kuriam bus atliekama paslauga
  Jūsų komentaras

  Nurodykite pageidaujamą mobilių vandens kolonėlių-gertuvių kiekį, sumontavimo / pastatymo vietą (adresą) ir datą, trukmę, kiek laiko įranga bus reikalinga