„Vilniaus vandenys“ bendradarbiauja su „SB lizingas“ ir siūlo už paslaugas atsiskaityti pasinaudojus vartojimo kreditu.

Siūlome tokias jo sąlygas:
• maksimali kredito suma – 15 000 Eur su PVM
• išsimokėjimo terminas – iki 60 mėn.
• sutarties mokestis – 0 %
• mėnesinis administravimo mokestis – 0 %
• bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 10 % (jokie kiti papildomi mokesčiai nėra taikomi)

Pasirašius vartojimo kredito sutartį, lėšos išmokamos ne klientui, o pervedamos į UAB „Vilniaus vandenys“ sąskaitą.

Vartojimo kreditą gali gauti bet kuris asmuo, kuris sutinka apmokėti už suteiktas paslaugas. Tai nebūtinai turi būti tas pats asmuo, kuriam buvo suteikta paslauga. Kreditas suteikiamas ne didesnei sumai, nei sąskaita už suteiktas paslaugas.

Klientai, planuojantys pasinaudoti vartojimo kredito paslauga, t. y. už paslaugas mokėti dalimis, gali dar neužsakę paslaugos atlikti kreditingumo įvertinimą ir sužinoti savo skolinimosi galimybes: maksimalią prieinamą kredito sumą, siūlomus kredito terminus bei matyti, kokios būtų kredito grąžinimo įmokos. Prašymą galima užpildyti nuotoliniu būdu (spausti ant paveikslėlio) arba atvykti į „Vilniaus vandenų“ Klientų aptarnavimo centrą.

  • Jei planuojate atvykti į „Vilniaus vandenų“ Klientų aptarnavimo skyrių su savimi reikia turėti galiojančius asmens dokumentus – pasą, asmens tapatybės kortelę arba leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.
  • Svarbu žinoti, kad galimybė pasinaudoti vartojimo kreditu yra vertinama esamuoju laiku. Jei po pirminės konsultacijos klientas grįš sudaryti sutarties, įvertinimas bus atliekamas pakartotinai, nes gali būti pasikeitusių aplinkybių (pvz. pasikeitė kliento pajamos, paimtas vartojimo kreditas kitoje įstaigoje kitai paslaugai, buvo įsigyta kažkokių prekių, pasirašant lizingo sutartį, ir pan.).

Klientui nusprendus pasinaudoti vartojimo kredito paslauga

Nusprendus už paslaugas atsiskaityti dalimis pasirašant Vartojimo kredito sutartį, gavus sąskaitą už atliktas paslaugas Klientui reikia užpildyti prašymą nuotoliniu būdu (spausti ant paveikslėlio) arba atvykti į „Vilniaus vandenų“ Klientų aptarnavimo skyrių (su savimi reikia turėti galiojančius asmens dokumentus – pasą, asmens tapatybės kortelę arba leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje).

Atliekamas kreditingumo vertinimas „SB lizingas“ sistemoje ir jei nustatoma, kad:

1. nepakanka pajamų* gauti vartojimo kreditą – sutartis nesudaroma.

2. nepakanka pajamų* gauti vartojimo kreditą visai sumai – klientas trūkstamą sumą gali pervesti į „Vilniaus vandenų“ sąskaitą ir su pavedimo kopija bei sąskaita faktūra kreiptis pakartotinai, kad likusiai sumai būtų sudaryta vartojimo kredito sutartis.

Pavyzdys. Sąskaita faktūra už darbus yra 4500 Eur. Įvertinus kreditingumą, galima suteikti tik 4000 Eur. Tokiu atveju, klientas atlieka 500 Eur pavedimą į „Vilniaus vandenų“ sąskaitą ir sugrįžta sudaryti vartojimo kredito sutarties likusiai 4000 Eur sumai.

3. pakanka pajamų gauti kreditą – sudaroma sutartis.

* Jei klientas gyvena santuokoje, siūlome kreiptis su sutuoktiniu. Tai padidina galimybes gauti vartojimo kreditą, nes bus

tikrinamos abiejų sutuoktinių pajamos (turi turėti galiojančius dokumentus).

Po vartojimo kredito sutarties pasirašymo, kilus klausimų dėl vartojimo kredito sutarties sąlygų ar mokėjimų terminų, klientas turėtų kreiptis į „SB lizingas“ Klientų aptarnavimo centrą https://www.sblizingas.lt/kontaktai/