2021-09-08

Naujamiesčio Gyventojau,

Kreipiamės į Tave norėdami informuoti, kad jaučiame atsakomybę dėl Naujamiestyje neišvengiamai vykdomų vandentiekio plovimo darbų dėl kurių Tavo namus galėjo pasiekti laikinai suprastėjusios kokybės vanduo. Todėl šiuo metu pagrindine savo veiklos kryptimi laikome kokybiško vandens tiekimo Naujamiesčio gyventojams užtikrinimą dabar ir ateityje.

Po anksčiau nei planuota baigto dalies vandentiekio tinklo atnaujinimo (rugsėjo 26 d.), pasiryžome plataus mąsto „vamzdynų gydymo“ operacijai – prioritetine tvarka specialia įranga metras po plauname visus vamzdynus – pradedant magistraliniais ir baigiant atskirų gatvių tinklais, kuriais vanduo tiekiamas Naujamiesčio gyventojams. Taip tikimės problemą išspręsti iš esmės, artimiausią dešimtmetį prie jos nebesugrįžtant.

Siekiame, kad vanduo nuo požeminių vandens gręžinių vandentiekio vamzdynais kiekvieną butą, namą, įmonę pasiektų toks pats kokybiškas, kokį jį išleidžiame iš mūsų vandenvietės. Todėl Naujamiestyje tęsime pradėtus vamzdynų plovimo darbus bei šiems darbams skirsime ir dėmesį, ir pajėgas, ir investicijas. Iki kitų metų pradžios užsibrėžėme šiame rajone išplauti maždaug 40 iš bemaž 200 km eksploatuojamų, problematiškiausių vandentiekio vamzdynų. Papildomai šiems darbams skirsime maždaug 300.000 eurų.

Artimiausius vamzdynų plovimo darbus numatome (juos taip pat nuolat atnaujiname ČIA):

Kuris tinklas bus plaunamasPlaunama tinklo atkarpaPlovimo darbų laikas ir trukmė
Skirstomojo vandentiekio tinklasSavanorių pr. nuo S. Konarskio/Basanavičiaus gatvių iki Žemaitės g.Nuo Rugsėjo 9 d. 22 val. iki Rugsėjo 10 d. 6 val.
Skirstomojo vandentiekio tinklas Kedrų gatvėNuo Rugsėjo 13 d. 22 val. iki Rugsėjo 14 d. 6 val.
Skirstomojo vandentiekio tinklas Naugarduko ir Smolensko gatvėsNuo Rugsėjo 16 d. 22 val. iki Rugsėjo 17 d. 6 val.
Skirstomojo vandentiekio tinklas Žemaitės g. 1; Savanorių pr. 11, 13, 18, 22; Kedrų g. 2, 2A Nuo Rugsėjo 20 d. 22 val. iki Rugsėjo 21 d. 6 val.
Skirstomojo vandentiekio tinklas S. Konarskio gatvėNuo Rugsėjo 23 d. 22 val. iki Rugsėjo 24 d. 6 val.
Skirstomojo vandentiekio tinklas S. Konarskio gatvėNuo Rugsėjo 27 d. 22 val. iki Rugsėjo 28 d. 6 val.
Skirstomojo vandentiekio tinklas S. Konarskio, Raseinių, Nočios, Skorinos gatvėsNuo Rugsėjo 30 d. 22 val. iki Spalio 1 d. 6 val.
Skirstomojo vandentiekio tinklas Nočios, Beržyno, Donelaičio, Čiurlionio gatvės Nuo Spalio 4 d. 22 val. iki Spalio 5 d. 6 val.

Kad ir kaip kaskart būtų nemalonu tai pranešti, vykdant vamzdynų plovimo darbus galimas laikinas vandens tiekimo sutrikimas ar vandens kokybės pablogėjimas. Suprantame – tai vargina, tai kelia papildomų rūpesčių. Tačiau taip pat labai norime, kad žinotumėte – tai greičiausias būdas užtikrinti, kad kiekvienus namus pasiektų kokybiškas vanduo.

Primename, kad vykdant plovimus vanduo gali būti sudrumstas, jis gali būti pakitusios spalvos, nemalonaus kvapo ar prisipildęs kietųjų mangano ir geležies dalelių. Užtikriname, žmogaus sveikatai ar gyvybei tai nėra pavojinga, tačiau tokio vandens vartoti nerekomenduojame. Vykdant vamzdynų plovimus, nerekomenduojame naudoti ir buitinių prietaisų.

Žinome, kad vanduo – gyvybiškai būtinas kasdien. Todėl, jei Jūsų bute/name vandens kokybė suprastėjo, praneškite apie tai mums, o mes ieškosime būtų, kaip Jums pristatyti kokybiško vandens. Pranešti apie tai galite el. paštu info@vv.lt, tel. 19118, rašant asmeninę žinutę „Vilniaus vandenys“ Facebook platformoje arba pasinaudojant mūsų internetinės svetainės „Live Chat“ langeliu. Vykdant didesnio masto plovimus ar kitus darbus į jūsų rajoną ar gatvę pristatysime vandenvežę, informaciją apie tai, kur ir kada stovės mūsų vandens cisternos rasite ČIA.

Suprantame, kaip svarbu  būti informuotiems laiku, turėti visą informaciją apie būsimus plovimus ir kitus darbus, todėl ir toliau bendrausime visomis priemonėmis.  Aktualiausia informacija jus pasieks trumposiomis SMS žinutėmis ir el. paštu. Taip pat ją nuolat atnaujiname ir mūsų internetinėje svetainėje.

Dar kartą atsiprašome dėl laikinų nepatogumų.  Esame be galo dėkingi už jūsų kantrybę ir supratingumą.

Nuoširdžiai

Vilniaus vandenys