„Vilniaus vandenys“ modernizuoja ir plečia vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūrą ir kviečia klientus prisijungti prie centralizuotai tvarkomų tinklų, kurie nutiesti finansuojant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. 

Kodėl verta prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų?  

 • Pigiau

  +  Vandentiekio bei nuotekų tinklų įrengimas ir eksploatavimas kainuoja žymiai pigiau, nei gręžinio įrengimas ir jo priežiūra.

  + Dalį darbų, kuriuos reikia atlikti prisijungiant prie centralizuotų tinklų, „Vilniaus vandenys“ atliks nemokamai. Klientams, pasirašiusiems sutartį, prijungsime įrengtą vandens įvadą prie Vilniaus miesto tinklų, atliksime vandens įvado plovimą ir dezinfekciją, vandentiek­io vamzdyno hidraulinį bandymą, įrengsime vandens apskaitos mazgą, atliksime vandens kokybės mikrobiologinį tyrimą.

  + „Vilniaus vandenų“ tiekiamo vandens kokybę nuolat kontroliuoja geriamojo vandens laboratorija, todėl vanduo yra tinkamas vartojimui tiesiai iš krano. Kasmet atliekama virš 2000 kontrolinių vandens kokybės tyrimų.

 • Jokių rūpesčių

  +   Vandentiekio ir nuotekų tinklų infrastruktūra nuolat prižiūrima, todėl neturėsite jokių papildomų rūpesčių.

  +   Centralizuoti tinklai veikia be sutrikimų, o vykdant suplanuotus tinklų remonto darbus, gyventojai įspėjami iš anksto ir gali planuoti savo veiksmus.

  +   Naudotis nuotekų tinklu galite be jokių apribojimų – tada, kada reikia ir kiek reikia. 

 • Kokybiška

  +  Centralizuotai tiekiamo vandens kokybė nuolat tikrinama ir atitinka Lietuvos higienos normas. Vanduo yra apsaugotas nuo bakterijų, virusų ir kitų žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų, tačiau vandenyje išsaugomi mikroelementai, reikalingi žmogaus organizmui.

  +  „Vilniaus vandenų“ eksploatuojami gręžiniai vandenį ima iš vandeningų sluoksnių, kurie yra apsaugoti taršai nepralaidžiais sluoksniais. Taip vanduo apsaugomas nuo paviršinės taršos (naftos produktų, pesticidų, bakteriologinės taršos). 

 • Ilgaamžiška

  +  Tinklus įrengus tinkamai, jų eksploatavimo trukmė  yra ne mažesnė, kaip 50 metų. 

 • Švaru ir saugu

   Naudodamiesi „Vilniaus vandenų“ nuotekų tinklu, būsite ramūs dėl savo aplinkos – nuotekos neužterš jūsų kiemo, neskleis nemalonaus kvapo. Jos saugiai pasiekia valymo įrenginius, kuriuose išvalomos. 

Interaktyviame žemėlapyje pasitikrinkite, ar prie Jūsų gyvenamosios vietos yra nutiesti centralizuoti „Vilniaus vandenų“ vandentiekio ir nuotekų tinklai. Žemėlapyje atvaizduoti TIK įgyvendinti projektai. Puslapio apačioje galite rasti dar neįgyvendintų projektų schemas ir numatomas projektų užbaigimo datas, kuomet galima jungtis prie tinklų. 

Galutinės prijungimo paslaugos, po kurių pradedamos teikti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos, klientams suteikiamos tik pilnai užbaigus gatvės infrastruktūros statybos darbus, t. y. kai vandens tiekėjo infrastruktūra turi statybos užbaigimą patvirtinantį dokumentą.

Kaip prisijungti prie centralizuotų tinklų, nutiestų finansuojant Europos Sąjungos lėšomis?

Prisijungti prie „Vilniaus vandenų“ vandentiekio ir nuotekų tinklų galima vos 4 žingsniais, o visas prisijungimui reikalingas paslaugas užsisakyti iš bendrovės – taip viską gausite „iš vienų rankų“. 

Kaip prisijungti ir kokios paslaugos suteikiamos, rasite:

NAUJIEMS KLIENTAMS / KAIP TAPTI KLIENTU?

Daugiau informacijos galite teirautis telefonu 19118, el. paštu info@vv.lt.

Įvykdytų vandentiekio ir nuotekų tinklų projektų schemos

Šnipiškių pietinė dalis
PERŽIŪRĖTI

Antavilių g., Lazdynų Pelėdos g., J. Biliūno g.

PERŽIŪRĖTI

Salininkai

PERŽIŪRĖTI

Naujasodžio g. 

PERŽIŪRĖTI

Šnipiškių šiaurinė dalis

PERŽIŪRĖTI

Avižienių seniūnija (Ažubaliai, Klevinė, Rasteniškės, Bendoriai)

PERŽIŪRĖTI

Santariškės-Visoriai

PERŽIŪRĖTI

SB  „Švietimas“

PERŽIŪRĖTI

SB „Dailė“

PERŽIŪRĖTI

Bajorai

PERŽIŪRĖTI

Sodų bendrija „Jurginas“

PERŽIŪRĖTI

SB  „Pavilnys“, „Varnėnas“, „Rūta“

PERŽIŪRĖTI

Salininkai II etapas

PERŽIŪRĖTI

Balsiai

PERŽIŪRĖTI

Sodų bendrija „Šeškinė“

PERŽIŪRĖTI

„Lietuvos geležinkeliai“ klientų prijungimas Naujojoje Vilnioje

PERŽIŪRĖTI

Naujoji Vilnia II etapas

PERŽIŪRĖTI

Buivydiškės

PERŽIŪRĖTI

Šnipiškės

PERŽIŪRĖTI

Daniliškės

PERŽIŪRĖTI

SB „Aušra“

PERŽIŪRĖTI

Gineitiškės

PERŽIŪRĖTI

Trakų Vokė

PERŽIŪRĖTI

Tarandė

PERŽIŪRĖTI

Kairėnai III etapas

PERŽIŪRĖTI

Grigiškės

PERŽIŪRĖTI

Baltupiai

PERŽIŪRĖTI

Naujininkų seniūnija

PERŽIŪRĖTI

Rasos

PERŽIŪRĖTI

Kairėnai-Galgiai

PERŽIŪRĖTI

Antakalnis

PERŽIŪRĖTI
PERŽIŪRĖTI
PERŽIŪRĖTI

Kremplių g.

PERŽIŪRĖTI

Giedrakalnis

PERŽIŪRĖTI

Naujoji Vilnia – Kairėnai

PERŽIŪRĖTI

Didžioji Riešė

PERŽIŪRĖTI

Markučiai

PERŽIŪRĖTI

Švenčionėliai

PERŽIŪRĖTI

Pavilnys (schema nr.1)

PERŽIŪRĖTI

Pavilnys (schema nr.2)

PERŽIŪRĖTI

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar „Vilniaus vandenys“ vandentiekio įvadą ir nuotekų išvadą atveda iki namo ribos?

  Klientams pageidaujant „Vilniaus vandenys“ gali atlikti vandentiekio / nuotekų tinklų įrengimą pagal suderintą kliento projektą. Detalesnę informaciją apie paslaugą, kainas ir kaip ją užsakyti galite rasti: namams ČIA, verslui ČIA.

 • Kodėl turiu pasirašyti sutartį dar neprisijungęs prie tinklų?

  Sutarties pasirašymas prieš darbus garantuoja darbų, numatytų sutartyje, atlikimą laiku bei galimybę prisijungus prie tinklų iš karto atsiskaitinėti už paslaugas. Papildomas vizitas pas vandens tiekėją dėl geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo sutarties pasirašymo yra nereikalingas.

 • Jei prisijungsiu tik prie nuotekų tinklo, kaip atsiskaitinėsiu už paslaugas?

  Klientams, kurie turi nuosavą vandens šaltinį (vandens gręžinį, šulinį) ir jungiasi tik prie centralizuoto nuotekų tinklo, vandens apskaitos prietaisas įrengiamas apskaityti gręžinio ar šulinio vandenį, kurio sunaudotas kiekis prilyginamas išleidžiamų nuotekų kiekiui ir jam taikomas nuotekų šalinimo paslaugos tarifas. Tokiu atveju paliekama galimybė gręžiniu ar šuliniu naudotis laistymo reikmėms ir šis vanduo nėra papildomai apmokestinamas.