„Vilniaus vandenys“ siekia būti greitų, kokybiškų ir patikimų paslaugų lyderiu. Siekdami šios vizijos vadovaujamės skaidrumo ir korupcijos netoleravimo principais. Jie įtvirtinti bendrovės Korupcijos prevencijos politikoje, Etikos kodekse, Konfidencialios informacijos bei Darbuotojų interesų konflikto valdymo taisyklėse. 

Už korupcijos prevenciją bendrovėje atsakingas Prevencijos skyrius (Prevencijos skyriaus vadovas Tomas Mačiulis, el. p. tomas.maciulis@vv.lt).

Pasitikėjimo linija

Gal Jūs patyrėte netinkamą bendrovės darbuotojų ar vadovų  elgesį? Galbūt Jūs sužinojote apie neteisėtą prisijungimą prie nuotekų tinklų, vagiamą vandenį, nekokybiškai ar nesaugiai atliekamus darbus? Įtariate  neskaidriai vykdomus viešuosius pirkimus, o gal net susidūrėte su korupcija?

Nebūkite abejingi – apginkite viešąjį interesą ir praneškite apie pažeidimus.

Pranešti galima:

  • anonimiškai
  • konfidencialiai

Pranešant anonimiškai Jūs galite nenurodyti savo asmens duomenų. Pranešimą gaus Prevencijos skyriaus darbuotojai, bet gali jį perduoti nagrinėti kitiems bendrovės padaliniams pagal kompetenciją.

ANONIMINĖ PASITIKĖJIMO LINIJA

Taip pat apie pažeidimus galite pranešti:

  • paskambinę telefonu 19118
  • atvykę į bendrovės Prevencijos skyrių

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti kitą žmogų skleidžiant tikrovės neatitinkančią informaciją, melagingai įskųsti nekaltą asmenį, pranešti apie nebūtą nusikaltimą ar melagingai kaltinti nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė (BK 154 str., 236 str.)

Dėkojame, kad prisidedate prie skaidresnės ir atviresnės bendrovės kūrimo!