INFORMUOJAME, KAD NUO RUGSĖJO 13 D. PROJEKTŲ DERINIMUI MŪSŲ BIURE, SPAUDOS G. 8-1, KLIENTUS PRIIMAME TIK SU GALIMYBIŲ PASU.

Derinti sudėtingos, ypatingos paskirties statinių projektus galima atvykti nuo 8.00 val. iki 11.30 val. iš anksto užsiregistravus pas pageidaujamą projektų derinimo inžinierių. Nuo 11.30 projektuotojai projektų derinimo klausimais nepriimami.

Vandentiekio įvadų / nuotekų išvadų projektai į esamus gyvenamuosius namus, vienbučius, dvibučius gyvenamuosius namus, kurie priklauso antrai statinių grupei, t. y. tiems statiniams, kuriems privalomas statybos leidimas, derinami tik INFOSTATYBOJE.

Vandentiekio įvadų / nuotekų išvadų, vidaus vandentiekio bei nuotekų tinklų projektai statiniams, kuriems neprivalomas statybos leidimas, derinami atsiuntus projektą pdf formatu el. paštu info@vv.lt.

NAUJIENA: 
Kreipiantis dėl daugiabučių, sublokuotų gyvenamųjų namų, administracinių, sandėliavimo, komercinių pastatų, svečių namų, kvartalinių vandentiekio ir nuotekų tinklų, gatvių statybos ir rekonstrukcijos projektų derinimo, prašome nurodyti, dėl ko kreipiatės:
A) Kreipiuosi konsultacijos. Tokiu atveju prašome konkrečiai nurodyti kokiu klausimu konsultuojatės. 
B) Siunčiu projektą galutiniam derinimui. Informuojame, jog projektas gali būti atmestas ir neperžiūrėtas, jei bus teikiamas ne pilnos sudėties. Projekto sudėtis nurodyta bendrovės TECHNINĖJE POLITIKOJE.

Techninių projektų korektūras (projekto laida „A“) prašome siųsti el. paštu info@vv.lt. Siunčiant projekto korektūras derinimui, būtina atsiųsti ir ankstesnę suderintą projekto laidą. Siunčiant suvestinį inžinerinių tinklų planą, prašome siųsti .dwg formatu.

Informuojame, kad siunčiant projektą derinimui, siunčiamo dokumento pavadinime privalo būti OBJEKTO ADRESAS, PASKIRTIS IR STATINIO KATEGORIJA (pvz.: „Šv.Stepono_g._15_administracinis_pastatas_Ypatingas_statinys“).

Registruodamiesi pasirinkite iš sąrašo aptarnaujantį asmenį, susitikimo datą ir laiką bei užpildykite duomenis apie objektą. Vienam projektui derinti prašome rezervuoti vieną laiką. Jei projektas didelės apimties, prašome rezervuoti 2–3 projektų derinimo laikus.

Registracija
Registruodamiesi pasirinkite iš sąrašo aptarnaujantį asmenį, susitikimo datą ir laiką bei užpildykite duomenis apie objektą. Vienam projektui derinti prašome rezervuoti vieną laiką. Jei projektas didelės apimties, prašome rezervuoti 2–3 projektų derinimo laikus.

Jei rezervavote derinimo laiką, tačiau negalite atvykti, prašome kuo anksčiau atšaukti rezervaciją, kad tuo laiku kitas klientas galėtų rezervuoti apsilankymą. Dėkojame už jūsų sąmoningumą.

Pasirinkite datą iš kalendoriuko!
2022 m. Sausis
 
Rezervuoti šiomis dienomis negalima
PATKPnŠS
 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

Projektų derinimas

Projektai derinami Klientų aptarnavimo skyriuje Vilniuje adresu Spaudos g. 8-1.

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienis
8-11.308-11.308-11.308-11.308-11.30
Julija Stašytė*Julija Stašytė*Projektų derinimo inžinierėsIlma SlapšienėIlma Slapšienė
Užsiregistravus konsultuoja ir derina kvartalinių vandentiekio ir nuotekų tinklų, daugiabučių, sublokuotų gyvenamųjų namų, administracinių pastatų, sandėlių, gatvių rekonstrukcijos projektus, detaliuosius planusUžsiregistravus konsultuoja ir derina kvartalinių vandentiekio ir nuotekų tinklų, daugiabučių, sublokuotų gyvenamųjų namų, administracinių pastatų, sandėlių, gatvių rekonstrukcijos projektus, detaliuosius planusBe išankstinės registracijos derinami susikirtimai su elektros, dujų, ryšių kabeliais ir kitomis komunikacijomis. Svarbu! Būtina susikirtimo vietose su vandentiekio ir nuotekų tinklais nurodyti faktines tinklų altitudes ir skersmenis.Užsiregistravus konsultuoja ir derina sublokuotų gyvenamųjų namų, administracinių pastatų, sandėlių, gatvių rekonstrukcijos projektus.Užsiregistravus konsultuoja ir derina sublokuotų gyvenamųjų namų, administracinių pastatų, sandėlių, gatvių rekonstrukcijos projektus.

PASTABA: * Julija Stašytė projektus derina tik nuotoliniu būdų per TEAMS Meating programą[VJ1] . Užsiregistravus projekto derinimui pas Juliją Stašytę, dieną prieš derinimą Jums bus atsiųsta nuoroda su kvietimu prisijungti prie Teams Meating programos Jūsų derinimo laiku.


Jei dar neturite prisijungimo sąlygų, kviečiame vadovautis prisijungimo tvarka NAMAMS / KAIP TAPTI KLIENTU? arba ĮMONĖMS / KAIP TAPTI KLIENTU? ir pirmiausia užpildyti prašymą prisijungimo sąlygoms gauti. Rengiant projektus, prašome susipažinti su bendrovės TECHNINE POLITIKA.

Atkreipiame dėmesį, kad projektinius sprendinius galutinai suderiname tuomet, kai prisijungimo sąlygose nurodytos  statybos / rekonstrukcijos / darbų apsaugos zonose / servituto sutartys yra sudarytos. Platesnę informaciją dėl reikalingų dokumentų ir sutarčių sudarymo galima rasti skiltyje PARTNERIAMS.

Saugodami klientų ir darbuotojų sveikatą, užsiregistravusiųjų prašome atvykti tiksliai sutartu laiku ir dėvėti asmens apsaugos priemones. Vienu metu derinti projektą gali atvykti tik vienas asmuo. Projekto derinimas vyksta ne ilgiau kaip 30 min. Prašome atsakingai įvertinti teikiamų projektų apimtį (kiekį). Prioritetas teikiamas daugiabučių, sublokuotų gyvenamųjų namų, administracinių, komercinių pastatų, svečių namų, kvartalinių vandentiekio ir nuotekų tinklų projektams.

Konsultacija telefonu 

Konsultacijoms klientai nukreipiami skambinant bendruoju telefonu 19118.

PIRMADIENISANTRADIENISTREČIADIENISKETVIRTADIENISPENKTADIENIS
13 –14 val.13 –14 val.13 –14 val.13 –14 val.13 –14 val.
Konsultuoja Konsultuoja Konsultuoja Konsultuoja Konsultuoja
Julija Stašytė
Džiugita Juodvalkė
Ilma SlapšienėDžiugita JuodvalkėIlma Slapšienė
Julija Stašytė
Julija Stašytė
Ilma Slapšienė

Džiugita Juodvalkė