2021-09-30

Informuojame, kad spalio 2-3 d. bendrovės rangovai – įmonė „Instita“, dėl pažeisto lietaus tinklo vamzdžio, Olandų gatvėje, važiuojamojoje dalyje, vykdys pakartotinius kasimo darbus. Vykstant darbams gatvėje sumažės transporto priemonių pralaidumas, todėl, pagal galimybes, vairuotojams rekomenduojama rinktis alternatyvius maršrutus.

Rangos paslaugų įmonė „Instita“ Olandų gatvėje vykdė vandentiekio tinklo rekonstrukcijos darbus. Darbų metu buvo pažeistas lietaus tinklo vamzdis, už kurio eksploataciją atsakinga įmonė Grinda. „Vilniaus vandenų“ rangovai įpareigoti nedelsiant pašalinti atliktų darbų padarinius. „Vilniaus vandenys‘‘ atsiprašo vilniečių už galimus laikinus nepatogumus, kurie neišvengiami rangovams važiuojamoje kelio dalyje atliekant kasimo darbus.

„Vilniaus vandenys“ savo rangovams kelia aukščiausius profesionalumo reikalavimus ir taiko Nulis pasiteisinimų politiką, todėl nuolatos seka rangovų atliekamų darbų kokybę. Jei bendrovė nustato, jog darbai buvo ar yra atliekami nekokybiškai ir nesilaikant įvardintų kokybės reikalavimų, „Vilniaus vandenys“ pakartotinai įvertina rangovų įsipareigojimus, o užfiksavus esminių rangos sutarties sąlygų pažeidimų – bendrovė svarsto bendradarbiavimą su nepatikimu partneriu nutraukti.

„Vilniaus vandenys“ prašo miestiečių – pastebėjus bendrovės ar jos rangovų darbuotojus nesaugiai ar aplaidžiai atliekant tinklų rekonstrukcijos ar avarijų šalinimo darbus – nedelsiant pranešti apie tai bendrovei. Mums rūpi ne tik darbų kokybė, bet ir tai, jog atliekami darbai miesto gyventojams ir jo svečiam keltų kuo mažiau nepatogumų.