2022-06-22

Bendrovė „Vilniaus vandenys“, kaip ir kasmet, š. m. birželio 28 d. kviečia savo partnerius (rangovus ir projektuotojus) į konferenciją, kurios metu bendrovės atstovai pasidalins aktualia ir naudinga informacija apie sklandų naujų klientų prijungimo procesą bei atsakys į visus kilusius klausimus.

Konferencija vyks Birželio 28 d. nuo 9.00 val. iki 11.30 val. Best Western viešbutyje, „Gintaro salėje“, adresu Konstitucijos pr. 14 (viešbučio žemėlapio nuorodą rasite ČIA).

Norintys konferenciją stebėti nuotoliniu būdu, per platformą MS Teams, nurodytu metu kviečiame pasinaudoti konferencijos nuoroda ČIA.

ndrovės atstovai pasidalins aktualia ir naudinga informacija apie sklandų naujų klientų prijungimo procesą bei atsakys į visus kilusius klausimus. Konferencijos programą rasite ČIA.

Jei ketinate dalyvauti konferencijoje ir turite klausimų, kuriuos norėtumėte, jog atsakytų mūsų bendrovės atstovai – kviečiame juos siųsti el. paštu aurelija.dapkuniene@vv.lt (išankstinius klausimus galite siųsti iki birželio 24 d. imtinai).