https://www.vv.lt/apie-mus/karjera/darbo-pasiulymai/
2022-09-30

Didžiausia šalyje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ atnaujina savo prisistatymą pritraukiant reikalingus specialistus. Besidomintiems darbo galimybėmis įmonė pristato naują šūkį „Jauskis kaip žuvis vandenyje“ ir įvairių specializacijų atstovams akcentuoja dažnai pamirštamus aspektus naujoje darbo vietoje – įgalinančią veikti atmosferą ir savirealizacijos galimybes.

.

.

Naujoji „Vilniaus vandenų“ kampanija „Jauskis kaip žuvis vandenyje“ yra paremta praėjusiais metais įmonės viduje atliktu darbuotojų įsitraukimo ir įgalinimo tyrimo rezultatais, kurie parodė, jog bendrovėje darbuotojai labiausiai vertina bendradarbiavimą, darbinę atmosferą bei jausmą, jog darbuotojo darbas yra svarbus ir reikalingas.

Naujasis bendrovės šūkis, pritraukiant naujus darbuotojus, akcentuoja, jog „Vilniaus vandenyse“ skirtingi specialistai gali daryti tai, ką moka geriausiai, o naujų žinių ir įgūdžių gali pasisemti iš patyrusių ir puikiai savo darbą išmanančių esamų bendrovės darbuotojų.

„Kaip ir didelė dalis darbdavių „Vilniaus vandenys“ naujų darbuotojų paieškose susiduria su tam tikrais iššūkiais. Mūsų organizacinę struktūrą sudaro skirtingos kvalifikacijos darbuotojai, dalį jų rasti dėl mažos pasiūlos rinkoje, yra sudėtinga. Kalbant apie techninio aptarnavimo darbuotojus, pastebime, jog jie bijo keisti dabartinį darbą dėl „naujoko“ statuso, kuris vyresnio amžiaus specialistams yra bauginantis“, – pasakoja bendrovės „Vilniaus vandenys“ organizacijos vystymo skyriaus vadovė Ilona Bolšaitienė.

Bendrovė „Vilniaus vandenys“ pritraukti naujus darbuotojus bando solidžiu papildomų naudų paketu, kurį sudaro metinė arba ketvirtinė kintamoji atlygio dalis, papildomos poilsio dienos, įvairūs renginiai darbuotojams, o nuo šių metų bendrovėms darbuotojams buvo suteiktas ir papildomas sveikatos draudimas.

„Vilniaus vandenys“ šiais metais taip pat inicijavo ir aktyvų bendradarbiavimą su aukštosiomis mokyklomis ir mokymo centrais. Bendrovė šių įstaigų atstovus ne tik kviečia išbandyti praktikos galimybes „Vilniaus vandenyse“, bet bendradarbiauja ir švietimo klausimais: organizuoja ekskursijas, prisideda prie mokslinių darbų įgyvendinimo.

„Nors naujų darbuotojų paieškose susiduriame su iššūkiais, turime ir kuo pasigirti. Didelę mūsų kolegų dalį sudaro ilgamečiai darbuotojai, kurie yra sukaupę didelę darbo patirtį ir ja noriai dalinasi su naujai prisijungusiais kolegomis. Taip pat mūsų bendrovė yra puiki vieta ir jauniems specialistams, kur jie vienoje organizacijoje gali sužinoti ir išmokti daug skirtingų dalykų: nuo atsinaujinančios energetikos šaltinių diegimo iki procesų valdymo ar vandentvarkos eksploatacinio turto subtilybių“, – sako „Vilniaus vandenų“ Organizacijos vystymo skyriaus vadovė.

Bendrovėje „Vilniaus vandenys“ šiuo metu dirba kiek daugiau nei 600 įvairių specializacijų darbuotojų: nuo šaltkalvių, elektrikų, inžinierių iki teisininkų ar IT specialistų. Dažniausiai bendrovė ieško inžinerinės srities specialistų.

„Vilniaus vandenys“ tiekia geriamąjį vandenį ir tvarko nuotekas daugiau nei 270 tūkst. klientų Vilniuje bei Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų rajonuose.

Informaciją apie laisvas darbo pozicijas bendrovėje galite rasti bendrovės internetinėje svetainėje, skiltyje „Karjera“.