Mes tikime, kad vieni iš kitų galime daug išmokti!

Visi mes, dirbantys bendrovėje „Vilniaus vandenys“, kažkada rinkomės savo kelią – ką studijuoti, ko mokytis ir kur dirbti. Todėl suprantame, kad šis pasirinkimas tikrai nėra paprastas.

Praktika bendrovėje „Vilniaus vandenys“ yra puiki galimybė pažinti didžiausią Lietuvoje vandentvarkos organizaciją, suprasti jos veiklą, pasitikrinti, kokios veiklos ir užduotys yra Tau įdomios ir kokioje srityje norėtum save realizuoti ateityje. Kviečiame pas mus įgyti pirmąją darbo patirtį ir įžengti į darbo rinką.

 • Praktikantus priimame pagal dvišalę arba trišalę sutartį.
 • Praktikos programą organizuojame vasario-gegužės ir liepos-rugpjūčio mėnesiais, tačiau praktiką pas mus gali atlikti ir kitu, Tau patogiu, laiku.
 • Per praktiką praktikantai susitinka su įvairių sričių vadovais, dalyvauja grupinėse užduotyse ir veiklose. Praktika „Vilniaus vandenyse“ nėra apmokama, tačiau tai puiki patirtis! Gali geriau pažinti save darbinėje aplinkoje bei suprasti, kokios užduotys Tau įdomios ir sekasi.

Praktikos pasiūlymai


PRAKTIKANTAS (-Ė) IT skyriuje (apmokama praktika)

PRAKTIKANTAS (-Ė) Biuro administravimo grupėje


Klausimai ir atsakymai

 • Esu antrakursis (-ė), ar galiu atlikti praktiką bendrovėje „Vilniaus vandenys“?

  Taip, praktiką jau galima atlikti ne tik siunčiant universitetui, bet ir savanoriškai sudarius dvišalę sutartį tarp organizacijos ir studento ne ilgesniam nei 2 mėn. laikotarpiui per metus. Dvišalė sutartis yra skirta 16-29 m. amžiaus asmenimis, norintiems atlikti neprivalomą praktiką organizacijoje.

 • Kokių specialybių studentų ieškote?

  Kasmet priimame apie 20 praktikantų. Pas mus dirba daugiau kaip 600 įvairaus išsilavinimo darbuotojų, tad įvairiose praktikos vietose reikalavimai išsilavinimui skirtingi, kai kur jų visai nekeliame. Kviečiame Tave kandidatuoti į praktiką ir apie tai pasikalbėti per atrankos pokalbį.

 • Ką praktikantas veikia praktikos metu?

  Praktikantas atlieka kasdienes užduotis, kurios gali labai skirtis priklausomai nuo padalinio, kuriame atlieka praktiką. Taip pat dalyvauja grupinėse užduotyse, susitinka su profesionalais iš skirtingų padalinių. Gali skirtis užduočių pobūdis, atsakomybės lygmuo ir poreikis būti kūrybiškam. Atrankos į praktiką metu ieškome abipusio sutarimo tarp studento norų, galimybių ir to, kokią praktikos vietą galime pasiūlyti.

 • Kiek laiko gali trukti praktika?

  Praktikos trukmė gali būti įvairi, tačiau minimalus praktikos terminas – 2 mėnesiai, o maksimalus viename padalinyje – 4 mėnesiai.

 • Ką turėčiau daryti, norėdamas(-a) atlikti praktiką bendrovėje „Vilniaus vandenys“?

  Pirmiausiai kviečiame atsiųsti savo CV, laiške prisegant savo motyvacinį laišką ir nurodant pageidaujamą praktikos laikotarpį. Prieš kandidatuojant, prašome įsitikinti, ar galėsite suderinti praktikos laiką su savo studijomis.