2018-12-03

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bendrovė „Vilniaus vandenys“ kviečia už paslaugas atsiskaityti paprasčiau: nuo šių metų gruodžio bendrovės klientams tereikia sumokėti pagal gautame mokėjimo pranešime nurodytą sumą ir deklaruoti einamojo mėnesio skaitiklių rodmenis.

„Iki šiol dauguma klientų, vos deklaravę suvartoto šalto vandens kiekį, patys pasiskaičiuoja, kiek mokėti, ir iškart sumoka. Atrodytų paprasta ir patogu, tačiau faktiškai mokama „į priekį“, ne paslaptis, kad dažnai ir per daug ar per mažai. Taip kyla nemažai neaiškumų, nes susidaro nedidelės skolos ar permokos“, – sako „Vilniaus vandenų“ Klientų aptarnavimo tarnybos direktorė Giedrė Blazgienė.

Anot jos, ypatingai daug klaidų kyla tuomet, kai keičiasi paslaugų kainos, nes dalis klientų ne laiku ima taikyti naujus tarifus. „Nuo šiol tokių problemų išvengsime, nes klientų prašysime tik deklaruoti skaitiklių rodmenis, o visus skaičiavimus pagal aktualias paslaugų kainas atliksime patys ir atsiųsime mokėjimo pranešimą, kuriame bus aiškiai matomas suvartoto vandens kiekis, tarifas ir mokėtina suma“, – akcentuoja G. Blazgienė.

Nenustebkite, jeigu už lapkritį „nereikės mokėti“

Kadangi daug klientų už paslaugas sumokėdavo iš anksto, gruodžio mėnesį jų gaunamuose mokėjimo pranešimuose mokėtina suma yra lygi nuliui. Iš tikrųjų šiems klientams gruodžio mėnesį nieko mokėti nereikia, tereikia deklaruoti einamojo mėnesio šalto vandens suvartojimą. Sausio mėnesį klientai sulauks naujų mokėjimo pranešimų, kuriuose matysis gruodį suvartoto vandens kiekis (pagal tai, kiek buvo deklaruota) ir mokėtina suma už gruodį.

Užtenka skirti laiko kartą per mėnesį

Apmokėti už paslaugas, pagal gautą mokėjimo pranešimą, kviečiama paskutinę mėnesio savaitę. Tuomet vienu kartu patogu sumokėti už praėjusį mėnesį ir deklaruoti einamojo mėnesio šalto vandens skaitiklių rodmenis.

Anot Klientų aptarnavimo tarnybos direktorės, supaprastintas atsiskaitymas už paslaugas patogesnis daug aspektų, tačiau svarbiausi yra šie: nebereikia vesti skaitiklių rodmenų istorijos, domėtis paslaugų tarifais, patiems skaičiuoti, kiek sumokėti – taip taupomas klientų laikas ir mažėja klaidų tikimybė.

Daug būdų atsiskaityti

Deklaruoti skaitiklių rodmenis, o gavus mokėjimo pranešimą, atsiskaityti už paslaugas galima visais jau įprastais „Vilniaus vandenų“ privatiems klientams būdais: bendrovės savitarnos svetainėje savitarna.vv.lt, partnerių svetainėse „Mano gilė“ ar „Viena sąskaita“, naudojantis e. bankininkystės paslaugomis, parduotuvių „Maxima“ kasose, „Perlo“ terminaluose ar „Lietuvos pašto“ skyriuose.

Jeigu dėl kokių nors priežasčių negaunate „Vilniaus vandenų“ mokėjimo pranešimo, kviečiame kreiptis į bendrovę trumpuoju telefono numeriu 1889 ar parašyti el. paštu info@vv.lt ir bendrovės darbuotojai išsiaiškins problemą bei padės ją išspręsti.