2019-04-15

„Vilniaus vandenys“ gerina klientų aptarnavimą ir prie elektroninės savitarnos kviečia jungtis rajonuose gyvenančius klientus. Nuo šiol bendrovės e. savitarna galės naudotis ne tik Vilniaus miesto, bet ir Vilniaus, Šalčininkų ir Švenčionių rajonų gyventojai, kurie naudojasi „Vilniaus vandenų“ paslaugomis.

Užtenka apsilankyti tik kartą per mėnesį

Tikimasi, kad tolimesnėse vietovėse gyvenantys bendrovės klientai įvertins patogumą niekur neišeinant iš namų greitai ir lengvai atsiskaityti už paslaugas. Tik vieno per mėnesį apsilankymo metu e. savitarnoje galima paprastai ir patogiai deklaruoti vandens suvartojimą ir čia pat, pagal gautą mokėjimo pranešimą, sumokėti už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas.

Deklaruoti šalto vandens suvartojimą „Vilniaus vandenys“ kviečia paskutinę kiekvieno mėnesio savaitę. Pagal šiuos duomenis, iki kito mėnesio vidurio, klientai gauna mokėjimo pranešimus, o sumokėti už suteiktas paslaugas vėlgi patariama paskutinę mėnesio savaitę, kada jau galima deklaruoti ir einamojo mėnesio šalto vandens skaitiklių rodmenis.

Patogu apsitarnauti patiems

E. savitarna ypač palengvina sąskaitų tvarkymą gyventojams, kurių namuose įrengtas ne vienas skaitiklis, nes reikalingi skaičiavimo veiksmai e. savitarnoje atliekami automatiškai, o klientams tereikia į tam skirtus laukelius suvesti šalto vandens skaitiklių rodmenis. Tai daryti patogu išmaniajame telefone, nes šį galima nusinešti prie skaitiklių, nereikia rodmenų užsirašyti ant lapelio ar bandyti įsiminti.

Kitas privalumas gyventojams, kad jiems nebereikia sekti vandens kainos pasikeitimų, nes mokėjimo suma automatiškai apskaičiuojama pagal deklaruotą vandens suvartojimą ir atsižvelgus į aktualius mokėjimo tarifus. Be to, visus atliktus mokėjimus klientai gali matyti 12 mėnesių mokėjimų istorijoje ir bet kada pasitikrinti, kiek anksčiau sunaudojo vandens ir kiek už tai sumokėjo.

Pirmą kartą lankantis „Vilniaus vandenų“ savitarnoje pirmiausia rekomenduojame patikrinti savo kontaktinius duomenis, o pastebėjus neatitikimus, juos atnaujinti. Taip klientai bus tikri, kad visa svarbi informacija iš „Vilniaus vandenų“ juos pasieks laiku.

Bus galima naudotis daugiau e. paslaugų

Bendrovės komanda planuoja nuolat plėsti klientų galimybes tvarkyti reikalus internetu. Numatoma, kad ateityje e. savitarnoje klientai galės matyti paslaugų teikimo sutartis ir kitus dokumentus, užsisakyti papildomas ar koreguoti turimas paslaugas, elektroniniu būdu pasirašyti ir pateikti dokumentus, rezervuoti specialisto atvykimo laiką bei registruoti gedimus. Išbandyti „Vilniaus vandenų“ e. savitarną galima ČIA.