2021-09-09

Kokybės siekiame kiekviename vandens kelio etape.

Nuo šiandien pradedame patalpų atnaujinimo ir remonto darbus didžiausioje Vilniuje – Antavilių vandenvietėje. Patalpų remonto darbus planuojame baigti iki rugsėjo 15 dienos.

Vykdant darbus, vandenvietėje įrengti vandens gerinimo įrenginiai dirbs nepilnu pajėgumu, todėl įspėjame, kad dalis klientų, kuriems vanduo tiekiamas iš Antavilių vandens tiekimo zonos, gali susidurti su laikinu vandens kokybės suprastėjimu. Nuoširdžiai atsiprašome už galimus laikinus nepatogumus, tačiau siekiame, kad jūsų namus pasiektų tik neabejotinos kokybės vanduo.

Iš Antavilių vandenvietės tiekiama  daugiau nei 40 proc. viso miesto geriamojo vandens. Vandeniu iš čia aprūpinami Valakupių, Santariškių, Baltupių, Šeškinės, Fabijoniškių, Šnipiškių, Žirmūnų, Pašilaičių, Justiniškių, Viršuliškių, Jeruzalės, dalis Antakalnio ir Žvėryno gyventojų.

Apie vandens kokybės pasikeitimus kviečiame mus informuoti patogiausiu būdu: el. paštu info@vv.lt, tel 19118, mūsų internetinėje svetainėje esančiame „Live Chat“ langelyje arba „Vilniaus vandenų“ Facebook platformoje.