2021-12-23

Beveik trejus su puse metų „Vilniaus vandenims“ vadovavęs Marius Švaikauskas nuo š. m. gruodžio 23 d. bendru sutarimu palieka įmonę. Šiandien valdyba patvirtino vadovo prašymą atleisti jį iš užimamų pareigų.

„Valdybos vardu dėkoju „Vilniaus vandenų“ vadovui ir jo komandai už kartu pasiektus rezultatus bei išlaikytą stabilią ir nenutrūkstamą veiklą pasaulinės pandemijos metu“, – sako „Vilniaus vandenų“ valdybos pirmininkas Adomas Bužinskas.

„Vilniaus vandenų“ generalinio direktoriaus Mariaus Švaikausko teigimu, sprendimą palikti įmonę jis priėmė, paskatintas noro asmeniniams ir profesiniams pokyčiams.

„Neslėpsiu, baigiu vieną sudėtingesnių profesinių etapų. Vadovauti didžiausiai vandentvarkos įmonei šalyje, pateisinti ambicingo, augančio, veržlaus Vilniaus miesto ir jo gyventojų lūkesčius – buvo didžiulis iššūkis. Tačiau tuo pačiu tai neleido ir atsipalaiduoti. Džiaugiuosi palikdamas ne tik stabiliai veikiančią įmonę, kuri laikėsi duotų įsipareigojimų akcininkui, klientams, visuomenei, bet ir brėžė aiškią kryptį ateities vandentvarkai. Savo komandai esu dėkingas už pasiaukojimą, kasdienį darbą ir visas kasdienes ekstra mylias, kurias kartu nuėjome“, – sako M. Švaikauskas.

M. Švaikauskas valdybos sprendimu generaliniu direktoriumi buvo paskirtas laimėjęs atvirą konkursą. Eiti šias pareigas jis pradėjo 2018 m. liepos 24 d.

Pasak valdybos pirmininko Adomo Bužinsko, „Vilniaus vandenų“ laukia eilė labai reikšmingų darbų bei  iššūkių: stambių investicinių projektų, padėsiančių gerinti aplinkosaugą ir teikiamų paslaugų kokybę, įgyvendinimas, veiklos efektyvumo stiprinimas, procesų skaitmenizavimas, išmaniojo tinklo diegimas, užtikrinant tvarią bendrovės veiklą ir optimalias kainas vartotojams.

Kol, vykdant atvirą konkursą, bus paskirtas naujasis vadovas, bendrovės „Vilniaus vandenys“ generalinio direktoriaus pareigas laikinai eis Klientų aptarnavimo tarnybos direktorius Saulius Savickas.