PASLAUGOS APRAŠYMAS
Vandentiekio įvado / nuotekų išvado projekto parengimas bei suderinimas su reikalingomis institucijomis (esant poreikiui gaunamas statybos leidimas). 
Įvadas / išvadas – tai tinklas nuo namo iki artimiausių gatvės tinklų.

KADA TEIKIAMA?
Kai klientai nori prisijungti prie „Vilniaus vandenų“ centralizuotų vandentiekio / nuotekų tinklų ir reikalinga esamam gyvenamosios paskirties pastatui (vienbučiui / dvibučiui, sodo gyvenamajam namui ir pan.) suprojektuoti vandentiekio įvadą / nuotekų išvadą.

KAM TEIKIAMA?
Naujai prie vandentiekio / nuotekų tinklų besijungiantiems klientams.

PASLAUGOS UŽSAKYMAS
Tai yra vienkartinė paslauga, kuri gali būti užsakoma el. paštu info@vv.lt arba atvykus į klientų aptarnavimo skyrių KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIŲ.
Klientas, užsakydamas paslaugą, turi užpildyti UŽSAKYMO FORMĄ ir kartu su ja papildomai pateikti dokumentus, nurodytus ATMINTINĖJE. Vienas iš reikalingų dokumentų – SKLYPO BENDRASAVININKŲ SUTIKIMAS.

PASLAUGOS EIGA
Po paslaugos užsakymo susisiekiama su klientu jo nurodytu telefonu aptarti projektavimo klausimų.
Klientui projektas (be statybos leidimo) parengiamas per 3 mėnesius nuo užsakymo pateikimo dienos. 
Klientui projektas (su statybos leidimu* ) parengiamas per 4 mėnesius nuo užsakymo pateikimo dienos.
Suteikiant paslaugą klientui pateikiamas parengtas vandentiekio įvado / nuotekų išvado projektas, suderintas su reikalingomis institucijomis.
Apie projekto parengimą klientas informuojamas telefonu, o parengtas projektas siunčiamas el. paštu.
* Projektas su statybos leidimu reikalingas, jei objektas patenka į Kultūros paveldo teritoriją (galite pasitikrinti savo adresą HTTPS://WWW.REGIA.LT/LT/ZEMELAPIS/).

PAPILDOMA BENDRA INFORMACIJA

  • Paslauga teikiama tik prie „Vilniaus vandenų“ centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų naujai besijungiantiems klientams.
  • Paslauga teikiama tik esamam gyvenamosios paskirties pastato (vienbučio / dvibučio, sodo gyvenamajo namo ir pan.) vandentiekio įvadų / nuotekų išvadų projektavimui.
  • Projektavimo paslauga teikiama, jeigu kliento užsakymas atitinka paslaugos aprašyme nurodytus kriterijus.
  • „Vilniaus vandenys“ rengia tik vandentiekio ir nuotekų tinklų projektus, o ne namo projektus.
  • Daugiabučių įvadų / išvadų projektai nėra rengiami.
  • Paslauga neteikiama, kai reikalinga suprojektuoti bendro naudojimo tinklus (skirstomąjį vamzdyną, prie kurio bus galimybė prisijungti daugiau nei vienam vartotojui) arba jungiamasi prie privataus tinklo. Informacija, ar bus klojamas bendro naudojimo tinklas, pateikta prisijungimo sąlygose.
  • Gyventojo rengiamam projektui gali reikėti projekto ekspertizės. Ekspertizė reikalinga tuomet, kai gyventojui atliekamo projekto ribos patenka į Kultūros paveldo vertybių registrą.
  • Jeigu atliekamo projekto ribos patenka į Kultūros paveldo vertybių registrą, projekto statybos leidimo gavimo eigoje gali būti reikalaujama sutarties su archeologu dėl archeologinių darbų atlikimo. Šią sutartį turėtų sudaryti projekto užsakovas, „Vilniaus vandenys“ šios paslaugos neteikia.

APMOKĖJIMAS UŽ PASLAUGĄ
Po paslaugos suteikimo klientui pateikiama PVM sąskaita faktūra apmokėjimui už paslaugą pagal galiojančius tarifus. Sąskaita siunčiama kliento nurodytu el. paštu arba paštu.

KAINA

PaslaugaKaina
eur/vnt. be PVM
Projektas be statybos leidimo314,05
Projektas su statybos leidimu479,34
Supaprastinta prijungimo schema vandentiekio įvadui99,17
Supaprastinta prijungimo schema nuotekų išvadui 99,17

Prašymą dėl papildomos paslaugos teikimo kviečiame pateikti el. paštu info@vv.lt, skambinant tel. 19118 arba kreipiantis į artimiausią Klientų aptarnavimo skyrių.

Paslaugų suteikimui bendrovė gali samdyti paslaugų teikėjus (rangovus ir subrangovus). Tuo atveju, jeigu Jūsų asmens duomenys dėl paslaugos suteikimo, yra perduodami rangovams ar subrangovams – duomenų tvarkytojams, visais atvejais yra pasirašomi Susitarimai dėl asmens duomenų tvarkymo, kuriuose yra nustatyti asmens duomenų saugumo ir tvarkymo reikalavimai, kurių paslaugų teikėjas turi laikytis. Plačiau apie asmens duomenų tvarkymą ir duomenų tvarkytojų pasitelkimą yra skelbiama bendrovės Privatumo politikoje, su kuria galima susipažinti bendrovės interneto svetainės skiltyje ASMENS DUOMENŲ APSAUGA.