Bendra informacija

„Vilniaus vandenys” yra didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė,  tiekianti geriamąjį vandenį ir tvarkanti nuotekas daugiau nei 260 tūkst. klientų. Bendrovė vykdo veiklą Vilniaus miesto bei Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų rajonų savivaldybėse.

Bendrovė tiekia tik požeminį vandenį iš giluminių gręžinių, kurių gylis siekia 40–245 metrus. Per parą bendrovė patiekia apie 98 tūkst. kubinių metrų vandens ir surenka bei išvalo daugiau nei 111 tūkst. kubinių metrų nuotekų.

„Vilniaus vandenys” siekia užtikrinti finansiškai skaidrią, efektyvią veiklą ir klientų poreikius atitinkantį aptarnavimą. Bendrovė rūpinasi, kad klientams būtų patikimai tiekiamas aukščiausius kokybės standartus atitinkantis vanduo ir atliktas visus aplinkosaugos reikalavimus atitinkantis nuotekų valymas. Bendrovė savo veikloje vadovaujasi aplinkos apsaugos vadybos ir kokybės vadybos ISO 9001 ir ISO 14001 standartų reikalavimais.

Bendrovės „Vilniaus vandenys“ akcijos priklauso Vilniaus, Vilniaus rajono, Švenčionių rajono bei Šalčininkų rajono savivaldybėms.


Misija

Tyras vanduo iš švari aplinka mūsų bendruomenei.

Vizija

Greitų, kokybiškų ir patikimų paslaugų lyderis

Vertybės

Atsakomybė. Prisiimame atsakomybę už savo žodžius, veiksmus ir rezultatus. Mums rūpi gamta, valstybė, bendruomenė, partneriai, klientai ir kolegos.

Bendradarbiavimas. Visi siekiame bendrų tikslų, esame atviri pasiūlymams ir konstruktyviai kritikai, esame geranoriški ir pasirengę padėti. Dalinamės patirtimi ir žiniomis.

Profesionalumas. Siekiame tobulėti ir diegti naujoves, suprasdami profesinių žinių, praktinės patirties ir nuolatinio mokymosi svarbą. Siekiame, kad kiekvienas darbuotojas būtų pripažintas ir galėtų augti kaip savo srities profesionalas.