Atsiskaitymo ir rodmenų deklaravimo tvarka

Suvienodinome ir supaprastinome apmokėjimo ir deklaravimo tvarką – nuo šiol savo klientų prašome mokėti tik gautame mokėjimo pranešime nurodytą sumą už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas ir deklaruoti einamojo mėnesio geriamojo (šalto) vandens skaitiklių rodmenis.

Tai reiškia, kad Jums nereikia nieko skaičiuoti, visada mokėkite tik tą sumą, kuri nurodyta gautame mokėjimo pranešime, ir deklaruokite faktinius einamojo mėnesio skaitiklių rodmenis. Viskas labai paprasta, lygiai taip pat, kaip mokant už bet kokią kitą paslaugą: gaunate sąskaitą (šiuo atveju mokėjimo pranešimą) ir ją apmokate, tik mes dar prašome (kaip to reikalauja Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymas) deklaruoti faktinius einamojo mėnesio skaitiklių rodmenis. Rodmenis deklaruokite tik sveikais skaičiais (be kablelių). Pagal šiuos rodmenis mokėjimo pranešimą pateiksime kitą mėnesį, iki 10 dienos.

Jei mokėjimo pranešimus gaunate paštu, bet naudojatės ir elektroniniu paštu, prašome el. paštu info@vv.lt arba paskambinus tel. 1889  pranešti savo elektroninio pašto adresą, kuriuo Jūs greičiau ir patogiau nei paštu gausite mokėjimo pranešimus. Tuo pačiu padėsite mums tausoti aplinką. Jei mokėjimo pranešimo negavote, kreipkitės tel. 1889.

Rekomenduojame, kaip jau daugelis ir esate įpratę, apmokėti gautą mokėjimo pranešimą ir deklaruoti einamojo mėnesio faktinius skaitiklių rodmenis paskutiniąją mėnesio savaitę.

Atsiskaityti už paslaugas ir deklaruoti rodmenis galite:

 • Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyriuose;
 • „Narvesen” ir „Lietuvos spaudos“ kioskuose;
 • „Perlo“ terminaluose ir prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių kasose.
 • „Vilniaus vandenų“ E. SAVITARNOS SVETAINĖJE
 •  Savitarnos svetainėse „Gilė“ arba „Viena sąskaita“      
 • Per elektroninę bankininkystę, skiltyje „Įmokos ir mokesčiai“ užpildę „Vilniaus vandenų“ mokėjimo ruošinį arba pasirinkę e. sąskaitą su automatinio apmokėjimo paslauga. Daugiau informacijos teiraukitės savo banke. 

  SwedbankSEBLuminor_DNBLuminor_Nordea
  Šiaulių bankas

  Medicinos bankasKodėl patogu naudotis „Vilniaus vandenų“ e. savitarna?

„Vilniaus vandenų“ E. SAVITARNOS SVETAINĖJE galima patogiai deklaruoti einamojo mėnesio skaitiklių rodmenis ir čia pat, pagal gautą mokėjimo pranešimą, sumokėti už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas, taip pat matyti 12 mėnesių savo mokėjimų istoriją.

Naudojantis e. savitarna nebereikia sekti vandens kainos pasikeitimų, nes mokėjimo suma automatiškai apskaičiuojama pagal deklaruotą vandens suvartojimą ir atsižvelgus į aktualius mokėjimo tarifus – jums tereikia į tam skirtus langelius suvesti šalto vandens skaitiklių rodmenis. Paskaičiuotą sumą už suteiktas paslaugas matysite  mokėjimo pranešime.

Mokant už paslaugas per „Vilniaus vandenų“ e. savitarną, skirtingai nei mokant kitomis el. mokėjimo priemonėmis, pavedimas „Swedbank“, SEB ir „Luminor“ (DNB) bankų klientams yra nemokamas, nes mokėjimo išlaidas kompensuos „Vilniaus vandenys“.

Kaip naudotis e. savitarnos svetaine, rasite GIDE

Kaip teisingai perskaityti informaciją mokėjimo pranešime?

Iki kiekvieno mėnesio 10 dienos klientams pateikiamas mokėjimo pranešimas už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas. Jame matysite, iki kada reikia sumokėti sumą, esančią eilutėje „Mokėti iš viso“, kokiu atveju ir koks bus priskaičiuotas vidutinis vieno mėnesio suvartojimo kiekis, ir kita klientui aktuali informacija.

Mokėjimo pranešimo paaiškinimas