2018-08-10
Mus pasiekė informacija, kad Fabijoniškėse (galimai ir kituose Vilniaus rajonuose) sukčiai prisistato „Vilniaus vandenų“ darbuotojais ir bando išvilioti pinigų iš gyventojų, prašydami sumokėti už vandens skaitiklio keitimą.
Informuojame, kad mūsų bendrovė skaitiklius keičia nemokamai, o apie planuojamus darbus iš anksto aktyviai praneša trumposiomis žinutėmis, informaciniais lapeliais ir kitomis priemonėmis.
Jeigu sulauksite asmens, prisistatančio mūsų darbuotoju, vizito, reikalaukite parodyti darbuotojo pažymėjimą su nuotrauka ir bendrovės logotipu, o kilus įtarimui, kad susidūrėte su sukčiumi, nedelsiant informuokite bendrovę „Vilniaus vandenys“ tel. 1889.
Vandens skaitiklių keitimo darbus atlieka „Vilniaus vandenų“ darbuotojai ir viešuosius pirkimus rangos darbų vykdymui laimėjusių įmonių „Kanava” (buvusi „Grouterma”) ir „SKDR” darbuotojai. „Kanava” skaitiklių keitimą atlieka Senamiestyje ir Rasų seniūnijoje, „SKDR” – Šnipiškėse, Žvėryne ir Naujamiestyje, o „Vilniaus vandenys” – likusiose Vilniaus miesto dalyse bei Vilniaus, Šalčininkų, Švenčionių rajonuose.
Atvykę darbuotojai privalo parodyti darbuotojo pažymėjimą su nuotrauka ir įmonės logotipu, vilki specialiais darbo drabužiais, ant kurių matyti įmonės logotipas. Būkite atidūs saugodamiesi sukčių ir įspėkite savo artimuosius – „Vilniaus vandenų“ darbuotojai niekada neprašo atsiskaityti už paslaugas grynaisiais pinigais.
Daugiau informacijos apie skaitiklių keitimą rasite čia (skiltyje „Skaitikliai“).