2021-12-01

Nuo šiandien, gruodžio 1-osios, bendrovė „Vilniaus vandenys“ gyventojams siūlo dar paprastesnį ir patogesnį komercinių paslaugų užsakymo būdą.

Nuo šiol gyventojams, susidomėjusiems „Vilniaus vandenų“ teikiamomis papildomomis paslaugomis, pakaks bendrovės internetinės svetainės paslaugos polapyje užpildyti sukurtą užklausos formą.

Užpildydami formą, konkrečia paslauga susidomėję gyventojai, galės tiesiogiai kreiptis dėl atitinkamos paslaugos užsakymo arba užduoti visus jiems rūpimus ir su teikiama paslauga susijusius klausimus.

Klientui, pateikus užklausą, su juo nurodytais kontaktais susisieks bendrovės specialistai, kurie suteiks išsamią su paslauga susijusią konsultaciją ir, suderinę visas reikalingas detales, patvirtins paslaugos užsakymą.

Tikimasi, jog ši bendrovės įgyvendinta naujovė palengvins klientų kelią užsakant papildomas „Vilniaus vandenų“ siūlomas paslaugas. Dėl sukurtų specialių užklausų formų klientams nebereiks atskirai jungtis prie savo el. pašto ir sukti galvos, kokį tekstą rašyti, kreipiantis į bendrovės atstovus dėl paslaugos užsakymo.