2018-09-07

Pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR), siekdami užtikrinti tinkamą asmens duomenų apsaugą, „Vilniaus vandenys“ visą asmens duomenis sudarančią informaciją gali teikti tik sutartis su bendrove pasirašiusiems klientams. Tai reiškia, kad kitiems asmenims, pavyzdžiui, sutuoktiniui, giminaičiui, būsto nuomininkui ar net savininkui, jei sutartis pasirašyta su kitu asmeniu, informacija negali būti teikiama.

Tačiau atsižvelgdami į klientų išreikštą poreikį, kad jų asmens duomenis tam tikrais atvejais bendrovė galėtų atskleisti nurodytiems kontaktiniams asmenims, nuo šiol suteikiame tokią galimybę. Norintys ja pasinaudoti klientai turi užpildyti Klientų sutikimo atskleisti asmens duomenis kontaktiniam asmeniui formą. Ją visada rasite bendrovės internetinėje svetainėje, skiltyje APIE MUS / ASMENS DUOMENŲ APSAUGA.

Užpildytą ir pasirašytą sutikimo formą (skenuotą, fotografuotą arba pasirašytą el. parašu), kurioje nurodomas kontaktinis asmuo, prašome mums pateikti el. paštu info@vv.lt arba atvykti pasirašyti į Klientų aptarnavimo skyrių adresu Spaudos g. 8-1, Vilnius. Sutikimą taip pat galite teikti paskambinus klientų aptarnavimo trumpuoju telefono numeriu 1889.

Šis sutikimas nėra laikomas įgaliojimu ir neleidžia kontaktiniam asmeniui atstovauti jį nurodžiusiam klientui prieš įmonę, bet leidžia suteikti (pasirinktinai) tokią informaciją:

1. Duomenis apie teikiamas paslaugas: sutarties duomenis (kokiu adresu ir kokios paslaugos teikiamos), sutarties sudarymo ar nesudarymo faktą, deklaruotus geriamojo vandens apskaitos prietaisų parodymus, esamą skolos ar permokos sumą, įmokos gavimo ar negavimo faktą, informaciją apie planuojamus ar atliktus geriamojo vandens apskaitos prietaisų keitimo, patikros ar remonto faktus.

2. Kontaktinius duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį.

Gavę kliento sutikimą teikti informaciją nurodytam kontaktiniam asmeniui, įsipareigojame el. laišku arba SMS žinute apie tai informuoti kontaktinį asmenį ir pranešti apie jo asmeninių duomenų tvarkymą. Duomenys (vardas, pavardė, asmens kodas arba gimimo data ir kontaktiniai duomenys) bendrovei reikalingi, kad galėtume tinkamai identifikuoti kontaktinį asmenį prieš pateikiant informaciją.

Visa informacija apie tai, kaip, kokia apimtimi ir kokiu tikslu tvarkome asmens duomenis, pateikiama „Vilniaus vandenų“ PRIVATUMO POLITIKOJE, kuri viešai skelbiama mūsų internetinėje svetainėje, skiltyje APIE MUS / ASMENSDUOMENŲ APSAUGA. Kviečiame susipažinti su šiuo dokumentu ir, kilus klausimų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kreiptis į duomenų apsaugos pareigūną el. paštu asmensduomenys@vv.lt. Taip pat visais klausimais galite kreiptis el. paštu info@vv.lt arba trumpuoju telefono numeriu 1889.