PASLAUGOS APRAŠYMAS
Buitinių nuotekų surinkimas ir išvežimas asenizacine mašina iš buitinių nuotekų valymo įrengimų, lauko tualetų, išgriebimo duobių.

KADA TEIKIAMA?
Kai klientams, neprisijungusiems prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų, užsipildo turimos buitinių nuotekų surinkimo talpos ir yra poreikis nuotekas surinkti ir išvežti.

KAM TEIKIAMA?
Visiems privatiems asmenims, nepriklausomai ar jie yra Vilniaus vandenų klientai. 
Paslauga teikiama ŽEMĖLAPYJE pažymėtose zonose.

PASLAUGOS UŽSAKYMAS
Paslauga užsakoma telefonu 19118, el. paštu info@vv.lt, atvykus į KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIŲ arba užpildžius žemiau esančią formą.
Pateikiant užsakymą, klientas turi nurodyti šiuos duomenis:

 • Vardas, pavardė
 • Objekto adresas
 • Telefono numeris
 • El.pašto adresas
 • Preliminarus išvežamų nuotekų kiekis (m3)
 • Iš kur bus siurbiamos nuotekos (išgriebimo duobė, lauko tualetas, valymo įrenginiai ar kita). Jei iš valymo įrenginio – kokio gamintojo?
 • Kiek yra talpų, iš kurių reikia siurbti?
 • Koks atstumas nuo privažiavimo vietos iki siurbimo vietos

PASLAUGOS EIGA
Pateikus užsakymą, su klientu suderinamas paslaugos suteikimo laikas.
Užsakyti paslaugą galima bet kuriuo paros metu, o paslauga teikiama klientams darbo dienomis nuo 9:00 val. iki 14:00 val. 

Klientui pageidaujant, gali būti pasirašoma nuotekų išvežimo sutartis. Apie tai reikia informuoti paslaugos užsakymo metu.

PAPILDOMA BENDRA INFORMACIJA

 • Didžiausias galimas nuotekų išvežimo kiekis vienu reisu – 5 m3.
 • Didžiausias galimas atstumas nuo privažiavimo vietos iki siurbimo vietos – iki 25 m.
 • Privažiavimas prie nuotekų išsiurbimo vietos turi būti ne siauresnis nei 3 metrų pločio.
 • Jei nuotekų išsiurbimas vykdomas iš valymo įrenginio, po darbų klientas turi pats pasirūpinti įrenginio užpildymu vandeniu (kaip rekomenduoja valymo įrenginių gamintojai).
 • Pageidautina, kad prie valymo įrenginio būtų vandens šaltinis (pvz. prijungta laistymo žarna), kad prireikus būtų galima apiplauti įrenginio dalis. 
 • Jei nuotekų išsiurbimas vykdomas iš lauko tualeto, klientas turi pasirūpinti, kad turinys būtų siurbiamos konsistencijos (prieš 1-2 dienas iki siurbimo datos rekomenduojama pripilti vandens).

KAINA
Galutinę kainą sudaro nuotekų išvežimo (vnt.) ir nuotekų kiekio (m3) kainos.

Nuotekų išvežimo kaina priklauso nuo to, iš kur siurbiamos nuotekos ir kurioje paslaugos teikimo zonoje yra kliento objektas (adresas).
Papildomai mokama nuotekų tvarkymo kaina, kuri priklauso nuo išvežtų nuotekų kiekio (m3), kaina taikoma pagal galiojančius patvirtintus (VERT arba savivaldybių) tarifus.

Paslauga
Kaina
Eur/vnt. su PVM

Nuotekų išvežimas – 1 zona (valymo įrenginys)

65,00

Nuotekų išvežimas – 1 zona (duobė, lauko tualetas)

55,00

Nuotekų išvežimas – 2 zona (valymo įrenginys)

60,00

Nuotekų išvežimas – 2 zona (duobė, lauko tualetas)

50,00

Nuotekų išvežimas – 3 zona (valymo įrenginys)

55,00

Nuotekų išvežimas – 3 zona (duobė, lauko tualetas)

45,00

Paspaudę žemėlapio viršutiniame kairiajame kampe esančias rodykles, pamatysite detalesnę informaciją apie nuotekų išvežimo kainas. Norėdami pasitikrinti, ar teikiame paslaugą Jūsų norimu adresu, ir, jei taip – kokia paslaugos kaina, galite pasinaudoti žemėlapio viršutiniame dešiniajame šone esančia paieškos sistema. Jos laukelyje suvedus konkretų adresą, jis atsivaizduos žemėlapyje ir matysite, kokioje zonoje (raudonoje, žalioje ar geltonoje) yra Jūsų adresas. Paspaudus ant spalvos, atsiras visa tos zonos informacija. Adresais, kurie nepatenka į pažymėtas zonas, nuotekų išvežimo paslauga nėra teikiama.


Prašymą dėl papildomos paslaugos teikimo kviečiame pateikti el. paštu info@vv.lt, skambinant tel. 19118, kreipiantis į artimiausią Klientų aptarnavimo skyrių arba užpildžius žemiau esančią formą.

  Nuotekų išvežimas

  Užklausa

  Vardas ir pavardė / įmonės pavadinimas
  Kontaktinis telefonas
  +370
  El. p. adresas
  Objekto adresas, kuriam bus atliekama paslauga
  Jūsų komentaras

  koks preliminarus išvežamų nuotekų kiekis (m3) iš kur reikia išsiurbti nuotekas (išgriebimo duobė, lauko tualetas, valymo įrenginiai (kokio gamintojo) ar kita). Kiek yra talpų, iš kurių reikia siurbti; koks atstumas nuo privažiavimo vietos iki siurbimo vietos.