Asmens duomenų apsauga

„Vilniaus vandenys“ rūpinasi savo klientų duomenų saugumu, gerbia ir saugo visų suinteresuotų šalių privatumą.

Kviečiame susipažinti su atnaujinta (galioja nuo 2019-01-08) „Vilniaus vandenų“ privatumo politika.

Dėl iškilusių klausimų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kreipkitės el. paštu asmensduomenys@vv.lt. Šiuo paštu galite rašyti bet kokiu klausimu dėl asmens duomenų apsaugos. Užklausos taip pat priimamos ir bendru el. paštu info@vv.lt.

 

Sutikimas dėl kontaktinio asmens

  

Klientai, norintys, kad jų asmens duomenis tam tikrais atvejais bendrovė galėtų atskleisti jų nurodytiems asmenims, turi užpildyti Klientų sutikimo atskleisti asmens duomenis kontaktiniam asmeniui formą.

Sutikimas atskleisti asmens duomenis kontaktiniam asmeniui

  

Informacijos teikimas

  

Siekdama užtikrinti tinkamą asmens duomenų apsaugą bendrovė „Vilniaus vandenys“ visą asmens duomenis sudarančią informaciją teikia tik sutartis su bendrove pasirašiusiems klientams. Kitiems asmenims, pavyzdžiui, sutuoktiniui, giminaičiui, būsto nuomininkui ar net savininkui, jei sutartis pasirašyta su kitu asmeniu, informacija neteikiama, net ir pateikus visus kliento duomenis.

Klientai, norintys, kad jų asmens duomenis tam tikrais atvejais bendrovė galėtų atskleisti jų nurodytiems asmenims, turi užpildyti Klientų sutikimo atskleisti asmens duomenis kontaktiniam asmeniui formą ir ją pateikti el. paštu info@vv.lt arba užpildyti atvykus į bet kurį Klientų aptarnavimo skyrių. Sutikimą, nurodant kontaktinį asmenį, galima duoti ir paskambinus klientų aptarnavimo trumpuoju telefono numeriu 1889.

Tais atvejais, kai sutartis nėra pasirašyta, informacija suteikiama patalpų savininkui, pateikusiam tai įrodančius dokumentus. Todėl informacija nėra prieinama tam tikrais kanalais, pavyzdžiui, telefonu. Bendro pobūdžio informacija – paslaugų kaina ir kita vieša informacija teikiama visiems.

Prašome pasitikrinti, ar savo vardu esate sudarę sutartį su „Vilniaus vandenimis“ ir, jeigu Jūsų sutartis pasirašyta anksčiau negu 2017 m. gegužės mėn., atnaujinkite ją. Informaciją apie sutarčių sudarymą galite rasti skiltyje NAMAMS / SUTARČIŲ SUDARYMAS.

Svarbu žinoti, kad paslaugų teikimo sutartys sudaromos tik su vienu asmeniu. Bendrasavininkų ar nuomininkų atveju sutartis sudaroma su tuo asmeniu, kuris kreipiasi pirmasis. Asmenys turi patys tarpusavyje susitarti, kuris iš jų sudarys paslaugų sutartį. Pabrėžiame, kad sugriežtintas duomenų apsaugos reguliavimas taikomas visiems fiziniams asmenims, nesvarbu, ar jie „Vilniaus vandenų“ paslaugomis naudojasi kaip privatūs ar verslo klientai.

 

Kodėl mums svarbu turėti Jūsų kontaktinius duomenis?

 

Kontaktiniai duomenys mums reikalingi tam, kad galėtume informuoti Jus apie teikiamas paslaugas. Pavyzdžiui, pranešti apie avarijas ir vandens tiekimo sutrikimus, pateikti informaciją apie atliekamus/planuojamus darbus, tokius kaip tinklų remontas, skaitiklių keitimas, taip pat siųsti mokėjimo pranešimus, sutartis ar kitus dokumentus.

Pasirūpinkite, kad Jūsų kontaktiniai duomenys būtų teisingi. Savo kontaktinę informaciją galite atnaujinti arba pakoreguoti: 

  • prisijungę prie SAVITARNOS SVETAINĖS;
  • susisiekę su klientų aptarnavimo centru trumpuoju numeriu 1889 (iš užsienio +370 5 2664455); 
  • atvykę į arčiausiai Jūsų esantį Klientų aptanavimo skyrių; 
  • pateikę duomenis el. paštu info@vv.lt

Sutikimas dėl tiesioginės rinkodaros

 

„Vilniaus vandenys“ tam tikrais atvejais turi gauti kliento sutikimą, kad galėtų naudodamiesi pateiktais kontaktiniais duomenimis (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas) asmeniškai teikti informaciją apie siūlomas paslaugas ir teirautis nuomonės dėl siūlomų paslaugų, tai yra tvarkyti kliento duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais.

SUTIKIMAS DĖL TIESIOGINĖS RINKODAROS

Sutikimas galioja iki tol, kol klientas turės sudarytą sutartį su „Vilniaus vandenimis“ arba naudosis „Vilniaus vandenų“ paslaugomis, arba iki tol, kol atšauks šį sutikimą.

SUTIKIMO DĖL TIESIOGINĖS RINKODAROS ATŠAUKIMAS

 

Naudojami slapukai

 

„Vilniaus vandenys“ šioje interneto svetainėje www.vv.lt bei savitarnos interneto svetainėje savitarna.vv.lt naudoja žemiau nurodytus slapukus (ang. cookies).

Naudojamų slapukų sąrašas

Nr.
Slapuko pavadinimas
Rūšis, aprašymas 
Sukūrimo
momentas
Galiojimo
(saugojimo) laikas
Naudojami
duomenys
1. PHPSESSID Rūšis: būtinasis. Slapukas naudojamas naudotojo naršymo tinklalapyje sesijai palaikyti Įėjimo į tinklalapį metuIki tinklalapio lango uždarymoSugeneruotas unikalus sesijos ID kodas
2. _ga Rūšis: veikimą gerinantis. „Google Analytics“ slapukas naudojamas siekiant atskirti naudotojus ir statistinei informacijai apie tinklalapio lankymą rinkti Įėjimo į tinklalapį metu2 metaiSugeneruotas unikalus ID kodas
3. _gat_gtag_UA_(ID) Rūšis: veikimą gerinantis. „Google Analytics“ slapukas naudojamas riboti užklausų tinklalapyje skaičių Įėjimo į tinklalapį metu1 min.Sugeneruotas unikalus ID kodas
4. _gid Rūšis: veikimą gerinantis. „Google Analytics“ slapukas naudojamas siekiant atskirti naudotojus ir statistinei informacijai apie tinklalapio lankymą rinkti  Įėjimo į tinklalapį metu24 val.Sugeneruotas unikalus ID kodas
5. _gat_UA_ (ID) Rūšis: veikimą gerinantis. „Google Analytics“ slapukas naudojamas užklausos dažniui mažinti - ribojant duomenų rinkimą didelio srauto interneto svetainėse  Įėjimo į tinklalapį metu10 min.Sugeneruotas unikalus ID kodas
6.JSESSIONIDRūšis: būtinasis. Slapukas yra skirtas naudotojo sesijai tinklalapyje identifikuotiNaudotojui prisijungusIki kol slapukas būna pakeičiamas nauju slapuku arba ištrinamas rankiniu būduSugeneruotas unikalus sesijos ID kodas
7.mousestats_siRūšis: veikimą gerinantis. Slapukas naudojamas atskirti skirtingas sesijas tinklalapyjeĮėjimo į tinklalapį metu24 val.Sugeneruotas unikalus sesijos ID kodas
8.mousestats_viRūšis: veikimą gerinantis. Slapukas naudojamas atskirti skirtingus tinklalapio naudotojusĮėjimo į tinklalapį metu24 val.Sugeneruotas unikalus ID kodas
9.ses_keyRūšis: būtinasis. Slapukas naudojamas prisijungimo prie tinklalapio sesijai identifikuotiNaudotojui prisijungusNaudotojui atsijungusSugeneruotas unikalus ID kodas
10.vilniaus_vandenys_
eu_cookie
Rūšis: funkcinis. Slapukas naudojamas identifikuoti ar naudotojas tinklalapyje išjungė žinutę apie slapukusNaudotojui išjungus pranešimą apie slapukus6 mėnesiai-
11.langRūšis: funkcinis. Slapukas naudojamas identifikuoti pasirinktą tinklalapio kalbąNaudotojui pakeitus kalbą tinklalapio pasirinkimuoseNaudotojui atsijungusPriskirta konstanta pagal pasirinktą kalbą (lt, en, ru)

„Vilniaus vandenų“ interneto svetainių naudotojai išreiškia savo sutikimą leisti „Vilniaus vandenims“ įrašyti slapukus spausdami mygtuką „Sutinku“ informaciniame pranešime arba naršydami toliau.

Informuojame, kad naršyklės nustatymuose bet kuris naudotojas gali ištrinti arba blokuoti visus aukščiau nurodytus slapukus, tačiau tokiu atveju gali kilti problemų naudojantis interneto svetainėmis ir dalis paslaugų gali neveikti.