Asmens duomenų apsauga

„Vilniaus vandenys“ rūpinasi savo klientų duomenų saugumu, gerbia ir saugo visų suinteresuotų šalių privatumą.

Kviečiame susipažinti su atnaujinta (galioja nuo 2019-01-08) „Vilniaus vandenų privatumo politika.

  

Dėl iškilusių klausimų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kreipkitės el. paštu asmensduomenys@vv.lt. Šiuo paštu galite rašyti bet kokiu klausimu dėl asmens duomenų apsaugos. Užklausos taip pat priimamos ir bendru el. paštu info@vv.lt.

 

Sutikimas dėl kontaktinio asmens

 

Klientai, norintys, kad jų asmens duomenis tam tikrais atvejais bendrovė galėtų atskleisti jų nurodytiems asmenims, turi užpildyti Klientų sutikimo atskleisti asmens duomenis kontaktiniam asmeniui formą.

 

Sutikimas atskleisti asmens duomenis kontaktiniam asmeniui

 

Informacijos teikimas

 

Siekdama užtikrinti tinkamą asmens duomenų apsaugą bendrovė „Vilniaus vandenys“ visą asmens duomenis sudarančią informaciją teikia tik sutartis su bendrove pasirašiusiems klientams. Kitiems asmenims, pavyzdžiui, sutuoktiniui, giminaičiui, būsto nuomininkui ar net savininkui, jei sutartis pasirašyta su kitu asmeniu, informacija neteikiama, net ir pateikus visus kliento duomenis.

 

Klientai, norintys, kad jų asmens duomenis tam tikrais atvejais bendrovė galėtų atskleisti jų nurodytiems asmenims, turi užpildyti Klientų sutikimo atskleisti asmens duomenis kontaktiniam asmeniui formą ir ją pateikti el. paštu info@vv.lt arba užpildyti atvykus į bet kurį Klientų aptarnavimo skyrių. Sutikimą, nurodant kontaktinį asmenį, galima duoti ir paskambinus klientų aptarnavimo trumpuoju telefono numeriu 1889.

 

Tais atvejais, kai sutartis nėra pasirašyta, informacija suteikiama patalpų savininkui, pateikusiam tai įrodančius dokumentus. Todėl informacija nėra prieinama tam tikrais kanalais, pavyzdžiui, telefonu. Bendro pobūdžio informacija – paslaugų kaina ir kita vieša informacija teikiama visiems.

 

Prašome pasitikrinti, ar savo vardu esate sudarę sutartį su „Vilniaus vandenimis“ ir, jeigu Jūsų sutartis pasirašyta anksčiau negu 2017 m. gegužės mėn., atnaujinkite ją. Informaciją apie sutarčių sudarymą galite rasti skiltyje NAMAMS / SUTARČIŲ SUDARYMAS

 

Svarbu žinoti, kad paslaugų teikimo sutartys sudaromos tik su vienu asmeniu. Bendrasavininkų ar nuomininkų atveju sutartis sudaroma su tuo asmeniu, kuris kreipiasi pirmasis. Asmenys turi patys tarpusavyje susitarti, kuris iš jų sudarys paslaugų sutartį. Pabrėžiame, kad sugriežtintas duomenų apsaugos reguliavimas taikomas visiems fiziniams asmenims, nesvarbu, ar jie „Vilniaus vandenų“ paslaugomis naudojasi kaip privatūs ar verslo klientai.

 

Kodėl mums svarbu turėti Jūsų kontaktinius duomenis?

 

Kontaktiniai duomenys mums reikalingi tam, kad galėtume informuoti Jus apie teikiamas paslaugas. Pavyzdžiui, pranešti apie avarijas ir vandens tiekimo sutrikimus, pateikti informaciją apie atliekamus/planuojamus darbus, tokius kaip tinklų remontas, skaitiklių keitimas, taip pat siųsti mokėjimo pranešimus, sutartis ar kitus dokumentus.

 

Pasirūpinkite, kad Jūsų kontaktiniai duomenys būtų teisingi. Savo kontaktinę informaciją galite atnaujinti arba pakoreguoti: 

 

  • prisijungę prie SAVITARNOS SVETAINĖS;
  • susisiekę su klientų aptarnavimo centru trumpuoju numeriu 1889 (iš užsienio +370 5 2664455); 
  • atvykę į arčiausiai Jūsų esantį Klientų aptanavimo skyrių; 
  • pateikę duomenis el. paštu info@vv.lt

 

Sutikimas dėl tiesioginės rinkodaros

 

„Vilniaus vandenys“ tam tikrais atvejais turi gauti kliento sutikimą, kad galėtų naudodamiesi pateiktais kontaktiniais duomenimis (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas) asmeniškai teikti informaciją apie siūlomas paslaugas ir teirautis nuomonės dėl siūlomų paslaugų, tai yra tvarkyti kliento duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais.

  

SUTIKIMAS DĖL TIESIOGINĖS RINKODAROS

 

Sutikimas galioja iki tol, kol klientas turės sudarytą sutartį su „Vilniaus vandenimis“ arba naudosis „Vilniaus vandenų“ paslaugomis, arba iki tol, kol atšauks šį sutikimą.

  

SUTIKIMO DĖL TIESIOGINĖS RINKODAROS ATŠAUKIMAS